خانه دسته بندی
0
سبد خرید
حساب کاربری

چگونه ساعت کاسیو را بی‌صدا کنیم؟

1402-09-04 ۱۹:۰۷
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 7 دقیقه
چگونه ساعت کاسیو را بی‌صدا کنیم؟

آیا اخیراً اقدام به خرید یک ساعت کاسیو کرده‌اید و به این فکر می‌کنید چگونه تنظیمات زنگ را تغییر دهید؟ به راهنمای ساده ما در زمینه چگونگی بی‌صدا کردن کاسیو نگاهی بیندازید.

ما اینجا در اشرافی تلاش می‌کنیم تا تمام نیازهای شما در زمینه ساعت مچی را برطرف کنیم. ویدئوی زیر را تماشا کنید و یا راهنمای گام به گام را به همراه تصاویر بخوانید.

تغییر دادن تنظیمات زنگ کاسیو

باور کنید یا نه، تغییر دادن تنظیمات در ساعت کاسیوی شما واقعاً آسان است. اولاً ساعت کاسیو سه کلید دارد. دو کلید در سمت چپ و یک کلید در سمت راست قرار دارد.

برای شروع تغییر حالت‌های مختلف زنگ، ابتدا باید دکمه سمت چپ را فشار دهید. این امر به شما امکان می‌دهد تا حالت‌های مختلف‌ را با فشار دادن دکمه سمت راست تغییر دهید.

در ساعت کاسیو چهار حالت متفاوت وجود دارد، فقط زنگ، فقط صدای موسیقی در هر ساعت، صدای زنگ و موسیقی در هر ساعت و حالت بی‌صدا. این حالت‌ها به صورت بصری روی ساعت نمایان می‌شوند بنابراین به سادگی می‌توانید بگویید ساعت شما در چه حالتی است.

برای بی‌صدا کردن ساعت کاسیوی خود، کلید سمت راست را تا زمانی فشار دهید که هیچ نشانگر تصویری در سمت چپ بالای صفحه وجود نداشته باشد.

برای ذخیره این تنظیمات باید کلید سمت چپ را یکبار فشار دهید و ساعت کاسیوی شما کاملاً بی‌صدا خواهد بود. امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد حالت زنگ ایده‌ال خود را بیابید. برای دیدن بعضی از ساعت‌های کاسیوی مطلوب ما به خواندن ادامه دهید.

برچسب ها :
دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×