preloader

درباره ساعت

تعریف دقیق ساعت کرنوگراف (Chronograph)

ساعت کرنوگراف
  مشاهده کلیه  ساعتهای کرنوگراف     ساعت کرونوگراف در زبان عامه کرنوگراف به زمان سنج یا تایمری گفته می شود که دارای دو یا یک دکمه می باشد و در هر جایی می توان از آن استفاده کرد. از کرنوگراف ساعت ها می توان بدون دخالت در ساعت اصلی، استفاده کرد و زمان را اندازه گرفت. این عمل به صورت شروع زمان گیری، توقف آن، ثبت زمان اندازه گیری شده و در نهایت .

خرید ساعت اورجینال دست دوم

خرید ساعت اورجینال دست دوم
فروشگاه اشرافی بزرگترین فروشگاه ساعت های اصلی و طرح اصلی در کشور اعلام آمادگی می دارد ساعت های اورجینال کارکرده را کارشناسی و در صورت نیاز مشتری به فروش از ایشان خریداری نماید. لطفا توجه داشته باشید برای اقدام به فروش ساعت دست دوم خود حتما از اصلی بودن ساعت خود مطلع شوید به عنوان مثال ساعت رولکس دست دوم حداقل قیمتی برابر چند میلیون تومان دارد و ساعت هایی که خریداری شده زیر .

تاریخچه شرکت فورتیس سوئیس

تاریخچه شرکت فورتیس سوئیس
شرکت فورتیس توسط والتر وت در سال 1912 تاسیس شد. دوازده سال پس از تأسیس آن، وت تولید محصولات خود را با جان هاروود، مخترع ساعت مچی اتوماتیک، راه اندازی کرد. در سال 1926، فورتیس اولین ساعت مچی خود کوک، هاروود اتوماتیک، را در باسلورد به بازار عرضه کرد. در سال 1937، فورتیس بیست و پنجمین سالگرد این شرکت را با تولید و بازاریابی اولین س، از جمله رولز و آتوریست گرامی داشت. آتوریست .

ساعت فسیل، معرفی، تاریخچه و محصولات

ساعت فسیل، معرفی، تاریخچه و محصولات
فسیل، کمپانی بزرگ ساعت سازی آمریکایی فسیل یکی از بزرگترین کمپانی هاییست که کسی چیزی درباره آن نمیداند! بسیاری از کارشناسان که در کمپانی های ساعت سازی کار می کنند، سعی میکنند که از در نظر گرفتن این کمپانی به عنوان یک رقیب چشم پوشی کنند. با این حال، ساعت های این کمپانی، بسیار خوش ساخت، مد روز و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. فروش 850 میلیون دلاری این شرکت در سال .

تاریخچه شرکت ساخت ساعت پیاژه

تاریخچه شرکت ساخت ساعت پیاژه
پیاژه شرکت تولیدی کالای لوکس سوئیسی و متخصص ساعت‌سازی و جواهرسازی می‌باشد. شرکت ساخت ساعت پیاژه در سال ۱۸۷۴ توسط شخصی به نام جورج پیاژه، در روستای «لا کت او فه» سوئیس تأسیس شد. وی نخستین کارگاه خود را در مزرعه خانوادگی، در روستای کوچک «لا کت او فه» واقع در منطقه ژورای سوئیس بنا نهاد. در مدت زمان کوتاهی سفارشات مارک‌های معروف، جهت خرید ساعت‌های جیبی و موتور‌های بسیار دقیق ساخت پیاژه، سبب .

تاریخچه ساعت سیتیزن

تاریخچه ساعت سیتیزن
شرکت هولدینگ ساخت ساعت سیتیزن، کپانی مرکزی یک گروه ژاپنیست که در توکیو واقع است. این کمپانی ابتدار تحت عنوان موسسه تحقیقاتی ساعت شوکوشا در سال 1918 پایه گذاری شد. این کمپانی به خاطر تولید ابزار الات دقیق و ساعت های خود معروف است. نام تجاری این شرکت یعنی سیتیزن، از نام ساعت های جیبی که این شرکت در سال 1924 موفق به تولید آن شده بود ، برگرفته شده است. در حال حاضر .

آموزش کوتاه کردن بند ساعت مچی (همراه ویدیو)

در اکثر مواقع بعد از خرید ساعت مچی با بند فلزی متوجه می شوید که بند ساعت برایتان بلند است و اگر هنوز در فروشگاه به سر می برید می توانید با پرداخت هزینه اندکی از فروشنده بخواهید بند ساعت را برایتان تنظیم و کمی کوتاه کند. اما گاهی اوقات متوجه بلند بودن بند ساعت نمی شوید، یا ساعتی به شما هدیه داده می شود، و یا از فروشگاه های آنلاین اقدام به خرید .

آموزش تلفظ صحیح برندهای ساعت مچی

آموزش تلفظ صحیح برندهای ساعت مچی
تعداد برندهای ساعت در دنیای امروز به حدیست که شاید با نام اکثر آنها آشنا نباشید و بعد از دیدن نوشته مربوط به برند آنها، در تلفظ صحیح نامشان دچار مشکل شوید! همچنین با توجه به اینکه بسیاری از برندهای ساعت سازی در سوییس قرار دارند و متفاوت بودن زبان این کشور با زبان انگلیسی که زبان رایج دنیاست، تلفظ کلمات برای ما ایرانی ها بسیار دشوار باشد. مورد دیگری نیز که بر این .

15 نکته که قبل از خرید ساعت مچی باید بدانید

15 نکته که قبل از خرید ساعت مچی باید بدانید
امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و پیچیده‌تر شدن شرایط زندگی انسان‌ ها، اهمیت زمان بیش از پیش گردیده است و دانستن زمان به یکی از نیازهای انسان تبدیل شده است. در این بین نیز ساعت‌های مچی به مهم‌ترین وسیله برای آگاهی از زمان تبدیل شده‌ است, همچنین نقش دیگر ساعت مچی که آن را مهمتر جلوه میدهد تکمیل کنندگی تیپ و شخصیت افراد یک جامعه می باشد. هم چنین با توجه به اینکه .

ساعت چوبی – خاصترین فروشگاه ساعت مچی کشور

ساعت چوبی – خاصترین فروشگاه ساعت مچی کشور
از سپیده دم تاریخ بشریت، انسان ها همواره به دنبال راهی برای دانستن و تعقیب زمان بودند. از آن زمان که اختراع ساعت آفتابی تا به امروز این تکنولوزی پیشرفت های زیادی داشته است. امروزه بسیاری از مردم برای محاسبه و دانستن زمان از انواع مختلف ساعت مچی استفاده می کنند. در حالی که بسیاری از ساعت های امروزی از فلز و پلاستیک ساخته شده اند، نوع جدیدی از ساعت نیز در حال ظهور .