preloader

درباره ساعت

شناخت ساعت سرتینا – تاریخچه ساعت CERTINA

متن جایگزین ساعت سرتینا
تاریخچه کمپانی ساخت ساعت سرتینا ساعت های سرتینا بخاطر دقت، قابل اطمینان بودن و ویژگی های ورزشی شان نزد همه شهرت دارند. برند ساعت ورزشی (Sport-Watch) طی تاریخچه 130 ساله خود توانسته است بر پایه صنعت با کیفیت ساعت سازی سوئیس، برای خود اعتبار ثابت جهانی کسب کند. دوست دارید به گذشته سفر کنید؟ می توانید در صفحه دیگر ما (VintageCERTINA)، شاهکار ها و فعالیت های مهم سرتینا را کشف کنید.     1888 .

تاریخچه ساعت ریموند ویل و شناخت ساعت اورجنیال Raymond Weil

ساعت اورجینال ریموند ویل
روزهای اول شروع به کار شرکت ساعت ساعت ریموند ویل یک چشم انداز       همه چیز در سال 1976 آغاز شد. در میانه ی بحرانی که صنعت ساعت سازی را تحت سلطه خود گرفته بود، آقای Raymond Weil تصمیم گرفت با تاسیس کارخانه ی شخصی خود، چشم اندازش از اینکه ساعت سازی در کشور سوئیس واقعا چگونه باید باشد را تبدیل به زمان سنج های واقعی کند، زمان سنج هایی که قرار .

10 موتور ساعت مکانیکی زمانسنج برتر

یکی از بی نظریترین موتورهای مکانیکی ساخته شده توسط کمپانی زنیت
یکی از دوستان قدیمی و عاشق ساعت مچی من اهمیت ویژهای برای زمان سنجها قائل بود و حتی تمام ایمیلهایش را هم با این جمله تمام میکرد: «زمان سنجها، مانند اکثر چیزهای شگفت انگیز زندگی، فقط با گذشت زمان بهبود می یابند». اگر میخواهید بیشتر درباره حرکات زمان سنج بدانید، یکی دیگر از مطالب عالی که میتوانم توصیه کنم کتاب ساعتهای مچی زمان سنج – برای توقف زمان نوشته شده توسط Gerd-Rüdiger Lang (بنیانگذار .

۵ چیز که باید در مورد Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore بدانید

Audemars Piguet LeBron James Royal Oak Offshore
با توجه به نوسانات بازیهای NBA و حرکت LeBron James’s Cleveland Cavaliers به دور دوم، ما ویژگیهای محصول Audemars Piguet Royal OakOffshore LeBron James limited edition خود را که در پاییز ۲۰۱۳ عرضه شده بود، و طراحی شخصی جیمز است را دوباره عرضه می‌کنیم.     در اینجا پنج چیز که باید در مورد ساعت AP بدانید را ذکر می‌کنیم: این چیزی نیست که معمولا در یک ساعت ورزشی برند ورزشکار ستاره انتظار می .

روزی که تاریخ ساعت ا. لانگ اند سون رقم خورد

ساعت ا لانگ اند سون A.-Lange-Sohne
روز 9 نوامبر سال 1989 برای ا. لانگ اند سون (A. Lange & Söhne) روزی بود که همه چیز را تغییر داد. فروپاشی دیوار برلین به والتر لانگ فرصت داد تا کسب و کار خانوادگی‌اش را ادامه دهد. فرصت هایی برای مردم شهر گلاشات نمود پیدا کرد که پیش از این حتی فکرش را هم نمی کردند. مردم در دنیایی آزاد و بدون دیوار می توانستند با یکدیگر روی یک پروژه منحصر به فرد .

شناخت ساعت کالوین کلین اصلی – تاریخچه Calvin Klein

ساعت کالوین کلین
برند کالوین کلین برند مشهور و بین‌المللی کالوین کلین (Calvin Klein) در سال 1968 و توسط کالوین کلین و بری شوارتز، شریک تجاری‌اش تأسیس شد. کالوین کلین از آن پس با ارائه محصولات مدرن و طراحی های خلاقانه توانسته به یکی از سردمداران مد در آمریکا و جهان تبدیل شود. فروشگاه های زنجیره‌ای کالوین کلین در سر تا سر جهان و در بیش از 110 کشور وجود دارند و در سال 2015 بالغ بر .

همه چیز درباره ساعت موادو

ساعت موادو مدل ایدج
در سال 1881 در شهر لشو دوفوند سویس یک کار آفرین 19 ساله به نام اشیل دتی شییم  شرکتی به نام موادو را بنا نهاد، در سال 1885 دو تن از برادرانش به نامهای لئو پولد و ایزیدوربه او پیوستند که  از ترکیب حروف اول اسمشان شرکت ال- ای- آ دتی شییم نام گرفت. کمی بعد زمانی که یکی از برادران که در کسب و کارهای خانوادگی نامی از او برده نشده بود به .

آموزش شناخت ساعت کارتیه سانتوز اورجینال – تاریخچه این ساعت

شناخت کارتیه سانتوز اصلی
آنچه ساعتهای cartier را از بقیه متمایز میکند کار بر روی شکل و طرح آن است. دلیل این ادعا کلکسیونی شامل بیست و پنج قطعه از مجموعه رسمی ساعت cartier شامل تعدادی از بهترین انواع قالب های نمادین ساعت است که در اینجا به آن نظری می اندازیم . این صف آرایی فوق العاده همچنین نشان دهنده اینست که چگونه ساعتهای cartier طی دو دهه برای باز آفرینی مجدد خود شان طراحی شده اند. .

امگا سی مستر (omega seamaster) را کامل بشناسید

ساعت امگا سی مستر جدید
سری ساعت امگا سی مستر که در سال ۱۹۴۸، مصادف با صدمین سالگرد امگا، به بازار عرضه شد، قدیمی ترین سری ساعت مچی در مجموعه‌ی کنونی ساعت های امگا است. سی مستر که با الگوگیری از ساعت مچی‌های ارتش بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم ساخته شده است. ابتدا به این قصد ساخته شد که ساعتی بادوام ولی زیبا باشد برای افراد فعالی که ساعتی برای «شهر، دریا و روستا» می‌خواستند. ساعت‌ مچی‌های اولیه، .

تاریخچه ساعت ارنشا

ساعت ارنشا ساخت کجاست و همه اطلاعات آن
توماس ارنشا (متولد 4 فوریه 1749 در آشتون-آندر-لین، متوفی 1 مارس 1829 در لندن) یک ساعت مچی ساز انگلیسی بود که در امتداد کار جان آرنلد، فرآیند تولید کرونومتر دریایی را ساده تر کرد و آن را در دسترس عموم قرار داد. او همچنین بخاطر اصلاحاتی که در ساعت ترانزیت رصدخانه سلطنتی گرینویچ در لندن انجام داده و اختراع یک چرخ دنگ کرونومتر و یک نوع موازنه گر جبرانی دوفلزه نیز شناخته می شود. .