preloader

درباره ساعت

تاریخچه شرکت روندا (Ronda) – تولیدکننده ساعت و موتور ساعت

شرکت روندا سوئیس
روندا (شرکت ساعت سازی) شرکت روندا AG تولید کننده ی موتور ساعت سوئیسی کوارتز همچنین موتور مکانیکی می باشد. این شرکت در سال 1946 توسط ویلیام موست تاسیس شد و دفتر مرکزی فعلی این شرکت در شهر لاسن، بازل-لاندشافت واقع شده است. موتور روندا در انواع ساعتهای موجود در سراسر جهان، از جمله ساعت های Shinola و Mondaine استفاده می شود. حکایت تاسیس روندا بیش از 65 سال پیش در والدنبورک والی در کانتون .

تاریخچه ساعت سیکو

تاریخچه ساعت سیکو
تاریخچه ی کمپانی ساعت سیکو ژاپن تاریخچه و تحولات مداوم شرکت ساخت ساعت سیکو در سال 1881، هنگامی که کینتارو ساعت و طلا فروشی را به نام “کی. هاتوری” در منطقه کنزای توکیو در ژاپن افتتاح کرد، تاسیس شد. یازده سال بعد، در سال 1892، او اقدام به تولید ساعتی تحت نام سیکوشا، به معنای “جایگاه مهارت دلپسند” کرد. با توجه به پیشینه رسمی این شرکت، با عنوان “سفری در زمان”ْ، داستان قابل توجهی .

ساعت مچی براد پیت

ساعت مچی اهدایی آنجلینا به همسرش براد پیت
آنجلینا ساعت کمیاب سه میلیون دلاری Swiss را به همسرش براد پیت به مناسبت ازدواجشان هدیه داد. ثروت و دارایی براد پیت فراتر از رویاهایش است. اما این آنجلینا را از هدیه دادن ساعت کمیاب سه میلیون دلاری Swiss به براد پیت برای ازدواجشان متوقف نساخت. بازیگر خانم پر شر و شور ساعت مچی بسیار پر طرفدار 1952 Patek Philippe، با طراحی افسانه ای توسط یکی از محترم ترین ساعت سازان Swiss را برای .

ساعت مچی های مورد علاقه مشاهیر

ساعت مچی مشاهیر
در مقاله قصد داریم تا شما را با برندهای مورد علاقه هنرمندان و ورزشکاران معروف آشنا کنیم, در ابتدا جالب است بدانید مشاهیر سینما, ورزش و دنیای سیاست علاقه ی خاصی به مد از رنگ مورد علاقه خود گرفته تا نحوه ی بستن بند کفش، و مخصوصا ساعت مچی دارند. چیزی که امکان دارد ما متوجه آن نباشیم این است که آنها اغلب ساعت هایی را مورد استفاده قرار می دهند که از اتومبیل .

تاریخچه ساعت یو بوت (U-BOAT)

ساعت یو بوت (u-boat)
کمپانی ساخت ساعت یوبوت در سال 2000 میلادی توسط طراح بسیار چیره به نام ایتالو فونتانا در کشور ایتالیا تاسیس شد. ایوو فونتانا (پدر بزرگ ایتالو فونتانا) متخصص استفاده از ابزارهای مهندسی دقیق بود, وی از یک کمیسیون معتبر نیروی دریایی ایتالیا برای طراحی و ساخت مدلی ویژه از ساعت مچی برای خلبانان نیروی دریایی این کشور دریافت کرد. این چالش برای وی در واقع درخواست محصولی با استانداردها و کیفیت بسیار بالا از .

ساعت کاسیو

ساعت سازی کاسیو
فناوری دیجیتال پیشرفته در طول ساخت ماشین حساب توسط شرکت کامپیوتری کاسیو برای کارشناسی مسیر مد اجزای کوچک الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفت. به طوری که این امکان را برای شرکت ساخت ساعت کاسیو فراهم آورد تا بخش جدیدی در بازار را به دست گیرد و در صنعت ساعت مچی در کنار پرفروش های جهان که اکثراً در سوئیس هستند قرار بگیرد.

ساعت مچی مناسب کودکان

ساعت بچه گانه
شاید شما نیز دوست داشته باشید به عنوان آموزش نظم و ترتیب در کارها و کامل کردن تیپ کودکان خود به آنها یک ساعت مچی هدیه بدهید. البته این کار می تواند اثر بخش از نظر شخصیتی و زیبا از نظر بصری باشد اما چه نکاتی را در این میان باید در نظر داشته باشیم تا کودکان ما بهترین استفاده را از ساعت خود ببرند همچنین علاقه آنها به این وسیله حفظ شود زیرا .

ساعت جدید Wryst Motorsport-Inspired برای 2016

ساعت جدید Wryst Motorsport-Inspired-003
کمپانی ساعت سازی سوییسی Wryst: از انتشار یک مرجع جدید خبر داد که در حال حاضر امکان پیش خرید آن وجود دارد. در سنت ساعت های قبلی Wryst ، این ساعت جدید یک نسخه محدود از 99 قطعه است و در سه ماهه اول سال 2016 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. موفقیت قبلی موتورز MS1 با صفحه اصلی سیاه و سفید، و ساعت جدید که اهلام گرفته الهام گرفته از این دستاورد است، .

معرفی شرکت ریچموند – فروشگاه ساعت اشرافی

یکی از تولیدات زیر مجموعه شرکت ریچموند
ریچموند (Compagnie Financiere RICHEMONT SA) یک شرکت کالاهای لوکس سوئیسی می باشد و در سال 1988 میلادی توسط تاجر اهل آفریقای جنوبی یوهان روپرت تاسیس شده و اکنون زیر مجموع های فراوانی دارد و از بزرگترین شرکتهای کالاهای لوکس می باشد. این شرکت به واسطه زیرشاخه های مختلف خود، تولید کننده ی طرح های مختلف و توزیع محصولاتی از قبیل جواهرات، ساعت مچی، محصولات چرم، نوشتن ابزار، سلاح گرم، لباس و لوازم جانبی می .

ساعت کیو اند کیو (Q&Q) | فروشگاه اشرافی

لوگوی کمپانی ساخت ساعت مچی کیو اند کیو - Q&Q
کمپانی ساخت ساعت کیو اند کیو Q&Q یکی از پرفروشترین برندهای ارزان قیمت ساعت مچی آنالوگ و دیجیتال در جهان با حضور در بیش از 150 کشور می باشد. این کمپانی در سال 2006 در کشود هند تاسیس شده است، شرکت Q&Q در ابتدا یک پایگاه قوی در جنوب کشور هندوستان راه اندازی کرد و در ادامه  این پایگاه به سراسر کشور هندوستان ارتقا پیدا کرد. در ابتدا بهتر اس بدانیدQ&Q همچنین یک شرکت .