خرید اقساطی
خانه فیلتر ها
0
سبد خرید
حساب کاربری
خرید اقساطی
مرتب سازی: فیلتر ها 664 نتیجه

کاسیو اورجینال - Casio

فروش انواع ساعت کاسیو اورجینال - در این دسته بندی ساعت های اصلی کاسیو (زنانه و مردانه) عرضه می شود, لطفا توجه داشته باشید گالری اشرافی نمایندگی رمسی ساعت های اورجینال کاسیو در ایران می باشد و تمامی محصولات اصلی این دسته بندی با گارانتی و ضمانت اصلی بودن عرضه می شود.

تاریخچه ساعت کاسیو

فناوری دیجیتال پیشرفته در طول ساخت ماشین حساب توسط شرکت کامپیوتری کاسیو برای کارشناسی مسیر مد اجزای کوچک الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفت. به طوری که این امکان را برای شرکت ساخت ساعت کاسیو فراهم آورد تا بخش جدیدی در بازار را به دست گیرد و در صنعت ساعت مچی در کنار پرفروش های جهان که اکثراً در سوئیس هستند قرار بگیرد.

دزدین گوی رقابت از اروپایی ها توسط کمپانی ساخت ساعت کاسیو

سوئیس با توجه به شهرت بسیار قابل اعتماد کالاهایش به مدت قرن ها در تولید ساعت اسپرت پیشرو باقی مانده است. با این حال، در اواخر دهه ی 60 شرکت های اروپایی پیشرو در ساخت ساعت مرتکب اشتباه مهلکی شدند که اعلام داشتند پایین تر از شان و مقام شان بود. در ابتدا، ساعت های دیجیتالی با نام تجاری نوع جدید، گران قیمت و شیکی از لوازم جانبی بودند. با این حال، به زودی آشکار شد که آنها می توانند با هزینه های بسیار کم به صورت انبوه تولید شوند که این نسبت به ساعت های مکانیکی سنتی مزیت قابل توجهی بود. تولید کنندگان اروپایی که در ابتدا به اندازه کافی ساده بودند که باور کنند مردم هنوز هم ظرافت و قابلیت اطمینان زمان سنج سنتی را انتخاب می کنند، سریعا امتیاز را به شرکت های در حال توسعه چینی و ژاپنی واگذار کردند که ساعت های دیجیتالی مقرون به صرفه را تولید کردند. در سال 1970، شرکت های آسیایی تا حد زیادی تولید ساعت های مقرون به صرفه ی خود را گسترش دادند و به شدت به توسعه کالاهای خود با کیفیت برتر پرداختند. تولید کنندگان اروپایی 97 درصد از ساعت های گران قیمت (با هزینه 400 دلار یا بیشتر) را تولید کردند، با این حال، آنها بازار ساعت های ارزان (با هزینه 70 دلار یا کمتر) و نیمی از بازار ساعت هایی با قیمت متوسط را از دست دادند. تادائو کاشیو یکی از "مهاجمانی" بود که حق انحصار ساخت ساعت اروپاییان محافظه کار و مطمئن را پس از ایجاد طیف گسترده ای از ساعت های مچی نوآورانه خراب کرده بود، که در سراسر جهان محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورد. تادائو کاشیو با داشتن تجربه تجاری زیاد در این زمینه، نام تجاری معروف و فرصت برای جذب سرمایه قاطعانه به بازار جدید نفوذ کرد. او خطر را پذیرفت و خود را برای آن آماده کرده بود. انتشار ساعت کاسیو و دسترسی آن در محدوده قیمت کامل از ساعت های ارزان یکبار مصرف تا ساعت لوکس و با کیفیت موفقیت شرکت را تثبیت کرد. شرکت کامپیوتر کاسیو یکی از اولین شرکت های تولید کننده ی ساعت کوارتز بود. این نیز یکی از اولین تولید کنندگان ساعت هایی بود که زمان در بسیاری از مناطق مختلف، درجه حرارت، فشار جو، ارتفاع و حتی سیستم موقعیت یابی را نشان می دادند. ساعت های جهانی کاسیو نیز همانند ماشین حساب که قابل تشخیص بود تبدیل به نماد این شرکت شدند. در نوامبر 1974، تادائو کاشیو در عموم مردم از کاسیوترون، اولین ساعت مچی الکترونیکی که نه تنها زمان دقیق بلکه تقویم کاملا خودکار، از جمله طول ماه و سال کبیسه را نشان می دهد، پرده برداری کرد. مدل ساعت مچی بر اساس شعار کمپانی Casio بود: "زمان فرآیند مداوم جمعی است"

×