خانه فیلتر ها
سبد خرید
تماس با اشرافی
مرتب سازی: فیلتر ها 67 نتیجه

دیزل کمپانی تولید محصولات لوکس ایتالیایی است که در سال 1978 توسط آدریانو گلد اشمید در شهر مولونای ایتالیا تاسیس شد, که در حال حاضر مدیریت کمپانی تولید ساعت دیزل به عهده رنزو روسو می باشد. این شرکت از معروف ترین کمپانی های مشغول در صنعت مد است که محصولاتی از قبیل کیف, کفش, پوشاک و ساعت مچی را تولید می کند.

تاریخچه ایجاد برند کمپانی ساخت ساعت Diesel

روزو برای یک تولید کننده پوشاک با نام مونتکس و تحت مدیریت آدریانو گلد اشمید کار می کرد وی با پولی که از پدر خود قرض گرفته بود توانست 40% از سهام این شرکت را خریداری کند و با خرید سهام توانست نام این شرکت را به دیزل تغییر دهد. در ابتدای این حرکت آن ها فقط در مسیر تولید شلوار جین فعالیت می کردند اما در ادامه در سال 1985 روزو موفق شد تمام سهم گلد اشمید را به قیمت 500 هزار دلار خریداری کند و محصولات دیگری را به تولیدات این شرکت اضافه کند که یکی از آنها ساعت دیزل بود. روزو در یک سخنرانی خود نکته جالبی را بیان کرد; من بازاریابی را از آمریکایی ها, خلاقیت را از ایتالیایی ها و مدیریت را از آلمانی ها آموخته ام. جالب است بدانید درآمد متوسط این شرکت در یک سال معادل 1/3 بیلیون یورو می باشد که این رقم برای همچین کمپانی یعنی یک مدیر خیلی موفق!!!

مدل اورجینال و نمایندگی ساعت دیزل در ایران

نکته جالب از این کمپانی این است که ساعت دیزل که با لوگوی این کمپانی در سراسر جهان به فروش می رسد در واقع ساخته شده توسط شرکت ساخت ساعت Diesel نمی باشد! بلکه ساعت مچی های این شرکت را کمپانی دیگری به نام فسیل (FOSSIL) تولید می کند. این کمپانی نیز یک تولید کننده و طراح آمریکایی می باشد که در صنعت لباس, جواهرات و ساعت مچی فعالیت می کند و عملکرد این شرکت به نحوی است که بسیاری از محصولات برندهای معتبر جهان از جمله آدیداس, امپریو آرمانی, DKNY, جورجیو آرمانی و رلیک را تولید می کند و با نام های تجاری خودشان به بازار عرضه می کند. البته تمام این تولیدات تحت لیسانس و تایید شرکت Diesel می باشند و این همکاری باعث شده تا یک طرح ایتالیایی آمریکایی بسیار زییبا و مقاوم پدید آید که در نهاییت ساعت دیزل با برند همین شرکت در بازار عرضه می شود.

دیزل در اکثر کشورهای جهان نمایندگی فروش دارد و البته در ایران نیز می توان نمایندگی ساعت دیزل را یافت, جهت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اصلی دیزل مراجعه بفرمایید و در قسمت storelocator و با وارد کردن نام شهر خود اطلاعات تماس نمایندگی ساعت دیزل را بیابید. لطفا توجه بفرمایید بهترین و اصولیترین روش یافتن نمایندگی برندهای مختلف روش ذکر شده در بالا می باشد.

طرح اصل ساعت دیزل به دلیل زیبایی و ساختار مقاوم ساعت دیزل از محصولات ساخته شده توسط این کمپانی نمونه های کپی به وفور یافت می شود. فروشگاه اشرافی فروشنده طرح اصلی انواع ساعت دیزل می باشد و بالاترین کیفیت در محصولات کپی این شرکت را که کمترین تغییر را نسبت به نمونه اصلی دارد عرضه می کند.

×