خانه فیلتر ها
سبد خرید
تماس با اشرافی
مرتب سازی: فیلتر ها 2594 نتیجه

ساعت مچی مردانه - در این بخش انواع ساعت مردانه های کپی و اورجینال را می‌توانید مشاهده بفرمایید محصولات ترکیبی از با کیفیت‌ترین ساعت‌های "کپی" که با یک سال گارانتی زینت پردازان اشرافی و اورجینال که با گارانتی شرکتی (شرکت وارد کننده هر برند) عرضه می شود هستند.

قیمت در ساعت‌های مردانه

شاید برایتان پیش آمده باشد که کالایی را خریداری کردید بعدها آن را در فروشگاهی دیگر با قیمت مناسبتر مشاهده کرده باشید، این تجربه خوبی نخواهد بود، اما در گالری اشرافی برای ساعت مردانه ؛های کپی؛ قیمت بر اساس کیفیت است و حاشیه سود کاملاْ منصفانه برای محصولات در نظر گرفته شده،  در ساعت مردانه که به نوعی تخصص اصلی اشرافی است این قیمت‌گذاری با وسواس بیشتری انجام شده تا همواره رضایت همراهان گرامی را جلب کنیم، همچنینن برای محصولات مردانه اورجینال نیز ما رویه خود را حفظ کرده‌ایم و کمترین حاشیه سود را برای خود در نظر گرفته ایم که البته دلیل آن نیز مشخص است، اول برخورد منصفانه دوم نداشتن خدمات پس از فروش در این محصولات، زیرا برای ساعت اورجینال مردانه شرکت وارد کننده مسئولیت گارانتی و خدمات پس از فروش را بر عهده دارد.

ویژگی‌های ساعت مچی های مردانه

ساعت‌های مردانه معمولاْ دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را از دیگر دسته‌ی ساعت مچی‌ها جدا می‌کند از جمله آن می توان به قاب درشت تر نسب به ساعت‌های بانوان، قابلیت‌های ورزشی مانند ضد آب یا ضد ضربه بودن همچنین نمایش تایم‌ها یا اطلاعات بیشتر روی صفحه، موتورهای اتوماتیک یا خودکار که بدون نیاز به باتری کار می‌کنند و طراحی‌هایی خاص در قاب یا صفحه و در برخی اوقات شاید شبیه به وسایل نظامی اشاره کرد.

ویترین ساعت مردانه را چگونه انتخاب کرده‌ایم

اولین نکته در تکمیل ویترین ساعت مردانه برای اشرافی کیفیت است و ما هر قدر که ظاهر زیبا باشد اما کیفیت نباشد محصول را انتخاب نخواهیم کرد، حتی اگر به کم شدن فروش و باختن گوی رقابت باشیم! این برای ما مهم است، اما همواره با اضافه کردن بی وقفه‌ی محصولات جدید خود را به روز نگه داشته‌ایم. در بخش ساعت مردانه های کپی ما مطرح‌ترین برندها نظیر رولکس، امگا، کارتیه، هوبلو، تگ هویر، پنرای و... را در اولویت داریم و با شناخت بهترین مدل‌های آن‌ها اقدام به خرید پربازدیدترین مدل‌های آن‌ها کرده ایم. اگر بخواهیم مثالی برای درک بزنیم باید به امگا اشاره کنیم که بیشترین تعداد کانسلیشن در کشور را روی ویترین خود گذاشته ایم و یا در کارتیه که بیشترین تنوع‌مان روی مدل سانتوز بوده است. اما در تکمیل ویترین ساعت های اورجینال مردانه مانند کاسی، نوی فورس و... دیگر سعی کردیم هر محصولی که شرکت وارد کننده دارد را روی خروجی سایت قرار دهیم و انتخاب را به عهده مشتریان قرار داده‌ایم.

×