خانه دسته بندی
0
سبد خرید
حساب کاربری

G-Shock با CasiOak فولادی می‌شود

1402-08-14 ۰۰:۳۵
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 7 دقیقه
G-Shock با CasiOak فولادی می‌شود

G-Shock بدون تعجب به سوار شدن بر موج CasiOak خود ادامه داده است و این بار خود را کاملاً از فولاد ضد زنگ پوشانده است. در واقع، G-Shock دست به کار شده و سه محصول کاملاً فلزی جدید ایجاد کرده است: یک مدل تمام استیل، یک مدل با روکش مشکی و یک مدل با روکش رزگلد. هر سه آن‌قدر حماسی هستند که نمی‌توانید تصور کنید، با این معرفی‌های جدید قطعاً درها را برای تکرارهای بیشتر در آینده نزدیک باز می‌شوند.

ساعت‌های G-Shock امتحان و تست شده اند. بیشتر از آن، CasiOak موقعیت خود را به عنوان یکی از جالب ترین ساعت‌های مقرون به صرفه‌ای که می‌توانید خریداری کنید، مستحکم کرده است. و اکنون، در آخرین ساعت‌های تمام فلزی، چیزی که به دست می‌آورید، یک سری از تجملاتی است که قبلاً فقط از طریق سفارشی‌سازی وجود داشت (این امکان را هنوز هم در CasiOak قابل دستیابی است).

مدل‌های GMB2100D-1A، GMB2100BD-1A و GMB2100GD-5A (به ترتیب استیل، روکش مشکی و روکش رزگلد)، همگی به تجسم فضایل طراحی نمادین CasiOak ادامه می‌دهند. قاب هشت ضلعی ، صفحه آنالوگ، بخش دیجیتالی شفاف و متبحرانه، نسبت های متعادل و خوشپوشی آن را تماشا کنید. تمام زنگ‌ها و آلارم هایی که با داشتن G-Shock مدرن قرن بیست و یکمی همراه است را حتما بررسی کنید.

از بین سه مورد قطعاً مدل تمام فولادی انتخاب من است. من ظاهر جذاب قاب و بند آن را دوست دارم، که با ظاهر صنعتی رنگ صفحه تنظیم شده است. مدل یونی مشکی GMB2100BD-1A نیز انتخاب جالبی است. اما من فکر می‌‌کنم که لبه‌های آن به یک تصویر از ساعت در آینه‌ نزدیک است که حتما از این تصور الهام گرفته است. البته این فقط نظر من است. سپس مدل یونی روکش رزگلد، دست هایت را بالا ببر. GMB2100GD-5A بسیار نمایشی، بسیار پر سر و صدا، اما همچنان بسیار مطابق با خصیصه‌هایی طراحی شده است که به ساعت G-Shock CasiOak چنین پیروانی داده است.

این واقعیت که در این مدل‌های G-Shock به جای پلاستیک استفاده شده در مدل‌های اصلی، از فلز استفاده شده است، نباید شوکه کننده باشد. در واقع، این قطعاً مدلی است که به افق‌های این برند نزدیک بوده و استقبالی است از خانواده‌ای از ساعت‌ها که روز به روز بهتر و بهتر می‌شوند.

برچسب ها :
دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×