خانه دسته بندی
0
سبد خرید
حساب کاربری

بررسی ساعت G-Shock GM110 EARTH

1402-08-19 ۱۱:۳۰
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 7 دقیقه
بررسی ساعت G-Shock GM110 EARTH

با G-Shock GM110 EARTH به فضا سفرکنید

در مدل فلزی GM-110؛ رنگ، طراحی و ظاهر به کار رفته تماما الهام گرفته از کره زمین است. این اثر جذاب از کمپانی کاسیو، تمام کلکسیونر‌های ساعت را با دقت ذره‌بینی‌اش در جزئیات و حتی توجه به بالاترین کیفیت در تمام امکانات مورد علاقه شما در ساعت‌های G-Shock، به وجد آورده است. دنبال جدیدترین مدل به بازار آمده بگردید و همین امروز آن ‌را خریداری کنید.

ساختار

می‌توان ادعا کرد که تقریبا تمام‌ جنبه‌های ظاهری این ساعت از کره زمین الهام گرفته شده، کاری که طراحان G-Shock مثل همیشه در آن سنگ تمام گذاشته‌اند. این مدل در پایه با پوششی فلزی طراحی شده که‌ قاب آن GM-110 با اندازه ۵۱.۹میلی‌متری گوش تا گوش با عرض ۴۸.۸میلی‌متر و ارتفاع ۱۶.۹میلی‌متر ساخته شده است. بدون شک این مدل از کلاس ساعت‌های بزرگ است، با این هدف که، به قول خود سازندگان، هنگام خواندن ساعت به شما احساس بیرون بودن از جو زمین را بدهد. خوشبختانه G-Shock در ساختن ساعت‌های بزرگ خبره است، در نتیجه ساعت به راحتی بر روی مچ شما جای می‌گیرد.

زه چرخان فلزی دور ساعت با یون آبی رنگی پوشیده شده که درخشندگی آن‌را چند برابر و به رنگ آبی دریا تشبیه می‌کند. در طول قاب، منحنی‌هایی با خطوط سفید رنگ کشیده شده که ابرهای آسمان را به نظر می‌آورد و صفحه زیرین به شکل ماهواره طراحی شده است.

بخشی از صفحه با رنگ سبز دشت‌های زمین رنگ‌آمیزی شده که در هنگام خواندن ساعت به شما توهم نگاه کردن به زمین از فضا را می‌دهد. صفحه LCD پیش‌زمینه آبی رنگ است و اعداد با رنگ سفید طراحی شده‌اند که حرکتی جسورانه از سمت سازندگان به شمار می‌آید، ولی با در نظر گرفتن هدف اصلی طراحان قابل درک است.

بند مشکی رزینی آن با چفت‌های فلزی، ساعت را بر روی مچ محکم کرده و پشت قاب، نقشه کره زمین که در مرکز آن کشور ژاپن قرار دارد (حرکتی نوین از طراحان) را به تصویر می‌کشد.

ویژگی‌ها

مانند دیگر کارهای G-Shock این مدل نیز از لحاظ فناوری هیچ کم و کسری ندارد. شما می‌توانید از پایداری و دوام شگفت‌آور، مقاومت در مقابل مغناطیس، استقامت در عمق ۲۰۰متری آب و در آخر ۳ سال عمر مفید باتری این ساعت لذت ببرید.

عقربه‌ها با نور شب‌تاب طراحی شده که توان خواندن ساعت را در نور کم می‌دهد. گردانه از شیشه کلاسیک ساخته شده که با بند ۱۴۵میلی‌متر تا ۲۱۵میلی‌متری آن هم‌خوانی دارد.

G-Shock GM110 EARTH از امکانات متعددی همچون نور LED، ساعت جهانی، تقویم خودکار و زمان‌بندی ۲۴ /۱۲ساعته برخوردار بوده که هر کدام به تنهایی کاربرد بسزایی دارند.

هر کسی که مجذوب کیهان است، یا کلکسیونر ساعت باشد و یا تنها قصد خودنمایی دارد، این ساعت را به ایشان پیشنهاد می‌کنیم.

برچسب ها :
دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×