متفرقه

25 ساعت برتر محبوب بازیگران و افراد شاغل در هالیوود

ساعت های هالیوودی ها

از ساعت مورد توجه کارپول کارائوکه تا اختراع عجیب روغنی روی مچ دست مدیرعامل شرکت فاکس، افراد مشهور و بازیگران، وقتی پای ساعت مچی در میان باشد، طالب بهترین ها هستند.

جیمز مردوک

1. جیمز مردوک و رسنس

جیمز مردوک، مدیر عامل قرن بیست و یکم شرکت فاکس، سال گذشته با ساعت مچی غیر متعارفیT از نظر مکانیکی و ظاهری روسنس نوع 3، دیده شد. نیمه فوقانی ساعت روغنی است که باعث خوانایی بیشتر اعداد آن می شود. اعداد روی دیسک هایی هستند و به وسیله آهنرباهای واقع در نیمه پایینی ساعت، چرخانده می شوند. مدیر عامل سابق Nest CEO، تونی فادل یکی ازطرفداران این برند است. این ساعت با قیمت42200 دلار موجود در جواهرفروشی پرمیر, ون نویس و کالیف، موجود است.

رسنس

جیمز کوردون

2. جیمز کوردن و اودمارس پیگه

جیمز کوردن، با پوشیدن ساعت اتوماتیک، ورزشی، زیبا و سلطنتی اودمارس پیگه هنگام اتومبیل سواری در کارپول کارائوکه، آن را ساعت سال ساخت. از طرفداران دیگر اودمارس پیگه می توان به جاستین بیبر، کوین هارت، الن دگنرز، جی- زی و دنزل واشنگتن اشاره کرد. این ساعت با قیمت 17800 دلار در فروشگاه های اودمارس پیگه موجود است.

اودمارس پیگه

جاستین تیمبرلیک

3. جاستین تیمبرلیک و رولکس

گرایش به استفاده از ساعت طلایی زرد رنگ، امسال به وسیله جاستین تیمبرلیک، که تقریبا همه جا از جمله در موزیک ویدئوی Can’t Stop the Feeling با ساعت صدفی رولکس دِی- دیت 40 دیده شد، دوباره افزایش پیدا کرد. ساعت دِی دیت به ساعت رئیس جمهور مشهور است و ساعت محبوب لیندون جانسون بود. این ساعت با قیمت 34850 دلار در گریس رودئو، بورلی هیلز، موجود است.

رولکس دی دیت

الن دجنرز

4. الن دجنرز و پتک فیلیپ

این کمدین یکی از بزرگترین کلکسیونر های ساعت هالیوود است که عموما با ساعت های رولکس (ساب مارینر، وینتاج دیتونا، اکسپلورر 2، جی ام ات مستر 2، یاخ مستر)، اودمارس پیگه (یک ساعت سلطنتی اوک جی ام تی از ال ای وست تایم) امگا (اسپیدمستر) و پانرای، دیده می شود. او همچنین طرفدار پتک فیلیپ بوده و اخیرا از دو ساعت اتوماتیک سوئیسی بلوچیپ در شوی الن، استفاده کرده بود. رف ناتیلوس کلاسیک. 5711/1A از جنس استیل ضد زنگ با صفحه سفید- نقره- ای، ( با قیمت 24830 دلار در فروشگاه های پاتک فیلیپ در گریس، بورلی هیلز و تیفانی و کونیویورک) و ساعت دارای تقویم سالیانه از جنس استیل ضد زنگ با قیمت 51030 دلار است.

کوین هارت

5. کوین هارت و ریچارد میل

یکی ازعشاق ساعت در هالیوود، کوین هارت، طرفدار برندهای اودمارس پیگت، پاتک فیلیپ، ریچارد میل و رولکس است. وی در ماه ژوئن، یکی از ساعتهای ریچارد میل، آر ام 035 آمریکاز رافائل نادال را ( که فقط تعداد محدود 50 تایی از آن ساخته شده بود) به نمایش گذاشت. این ساعت، 55 ساعت ذخیره انرژی میکند و از سرامیک های فوق سبک، کربن و تیتانیوم ساخته شده است. فقط 4.3 گرم وزن دارد و با قیمت 120000 دلار در ریچارد میل بورلی هیلز، موجود است.

بانی همر

6. بانی همر و کارتیر

سال گذشته، بانی همر، رئیس گروه سرگرمی ان بی سی یونیورسال، یک ساعت کارتیر بالون بلو را، که یکی از محبوب ترین برند های تولید کننده مجموعه های لوکس از سال 2007 است، به دست داشت. کیت میدلتون نیز ساعت بالون بلو، می پوشد. مدل استیل 42 میلی متری کارتیر با یاقوت کبود به قیمت 6500 دلار در بوتیک های کارتیر و شرکت فلدمار واتچ ، در لوس آنجلس موجود است.

کارتیر

رامی ملک

7. رامی ملک و مونتبلانک

وقتی رامی ملک، آقای ربات، برای دریافت جایزه امی امسال از صندلی خود برخاست، یک ساعت مونتبلانک ظریف با ضخامت 38 میلی متر از جنس استیل ضد زنگ با صفحه سفید نقره ای و اندیکاتورهای طلاکاری شده قرمز رنگ، در دست داشت. این ساعت با قیمت 2360 دلار در بوتیک های مونتبلانک و سایت Montblanc.com موجود است.

مونتبلانک

کایلی جنر

8. کایلی جنر در هابلوت

کایلی جنر یکی از زنان پیشگام در جهان سرگرمی و عاشق ساعت است. او با ساعت 38 میلی متری کلاسیک هابلوت فوژن کینگ گولد پاو (به قیمت 27500 دلار در بوتیک های هابلوت) و همچنین ساعت طلای زرد رولکس دی – دیت با 42 المالس، ساعت صدفی وینتاج رولکس، کارتیر 1952 و کارتیر بالون بلو، دیده شده است.

هابلوت

مایکل فاسبندر

9. مایکل فاسبندر و شوپارد

در مراسم اسکار بهار گذشته مایکل فاسندر، نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، ساعت چوپارد 39.5 میلی متری ال.یو.سی.ایکس پی اس 18 عیار طلای سفید، به دست داشت. این ساعت مچی زیبای فوق العاده نازک، فقط 7.13 میلی متر ضخامت دارد و دارای 65 ساعت ذخیره انرژی است و به قیمت 16780 دلار در بوتیک های چوپارد موجود است.

شوپارد

کیت هارینگتون

10. کیت هارینگتون و جاگر لکلتره

کیت هارینگتون، ستاره گیم آف ترونز، در مراسم جایزه امی امسال با لباسی رسمی به همراه ساعت جاگر- لکلترهِ فوق نازک 41 میلی متری از جنس استیل ضد زنگ، نظر همه را به خود جلب کرد. این ساعت خودکار فقط 7.5 میلی متر ضخامت دارد. جان بورنام، استیو کارل، جی- ز و رابرت داونی جونیور نیز از ساعت های جاگر- لکلتره استفاده می کنند. این ساعت با قیمت 8500 دلار در بوتیک های جاگر- لکلتره، موجود است.

جاگر لکلتره

الکساندر اسکارسگارد

11. الکساندر اسکارسگارد و واشرون کنستانتین

تابستان گذشته، الکساندر اسکارسگارد، بازیگر نقش قهرمان جنگل، در تور بین المللی فیلم خود، ساعت واشرون کنستانتین از جنس استیل ضد زنگ با صفحه ای آبی رنگ، پوشید.
کارگردان فیلم در امتداد بران، تیم استوری، تهیه کننده ویشال رونگتا و بازیگر طلایی، ادگار رامیرز، نیز از طرفداران این برند هستند. این ساعت با قیمت 19900 دلار در بوتیک های واچرون کنستانتین و سایت vacheron-constantin.com موجود است.

واشرون کنستانتین

لوک برایان

12. لوک برایان و بریژیت

لوک برایان، ستاره موسیقی کشور، در مراسم فرش قرمز امسال، برند بریژیت را، ساعت دست ساز با مدل فوزی توربیلون 7047 به رنگ رزگلد، انتخاب کرد. بن افلک در فیلم اخیر بتمن و سوپرمن، ساعت فوزی توربیلون پلاتینیومی در دست داشت. این ساعت با قیمت 175600 در فروشگاه های بریژیت موجود است.

بریژیت

جوئل مک هیل

13. جوئل مک هیل و گلاشوت

ستاره بزرگ داخلی، جوئل مک هیل، برند آلمانی اورجینال گلاشوت را انتخاب کرده است و سه مدل از آن را در مجموعه خود نگهداری می کند: کرنوگراف پانارومای دهه هفتاد با جنس استیل ضد زنگ و صفحه آبی رنگ ( که در تصویر آورده شده است)، ساعت مچی پانارومای هفتادی با صفحه آبی رنگ و کرنوگراف مربعی شکل دهه شصتی از جنس استیل ضد زنگ با صفحه مشکی. این ساعت با قیمت 16400 دلار در بوتیک های توبیلون موجود است.

گلاشوت

پاتریک دمپسی

14. پاتریک دمپسی و تگ هویر

بازیگر و راننده مسابقات اتومبیل رانی، پاتریک دمپسی، سفیر برند تگ هویر، در مراسم جایزه بزرگ موناکو در ماه می، ساعتی با کالیبر 12 و با صفحه ای آبی رنگ بر دست داشت. ساعت مربعی شکل موناکو به وسیله استیو مک کوئین مشهور بود. این ساعت با قیمت 5350 دلار در وست تایم سان ست، وست هالیوود، کالیف، و تورنو تایم ماشین، در نیویورک موجود است.

تگ هویر

شوندا رهمیس

15. شوندا رهمیس و ساعت اپل هرمس

مولف اسکاندال و آناتومی گری، شوندا هیمس، از ساعت 38 میلی متری اپل هرمس با جنس استیل ضد زنگ و بند دوبل چرمی، استفاده می کند. اخیرا مدیر ارشد طراحی شرکت، جانی الو، مدل جدید ساعت اپل سرامیکی را به او داد. این ساعت با قیمت 1299 دلار در سایت apple.com.jk موجود است.

ساعت اپل هرمس

لسلی مونوز

16. لسلی مونوز و ساعت ای.لانگه و سهنه

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سی بی اس، لزلی مونوز(که سال گذشته با همسرش جولی چن در کنسرتی در لاس وگاس دیده شد) ساعت آلمانی ای. لانگه و سهنه لانگه 1، با طلای سفید و صفحه ای طوسی در دست داشت. این مدل که دیگر تولید نمی شود شبیه برند گرند لانگه 1 است (که تصویرش در شکل آورده شده است) و از جنس طلای سفید است. این ساعت با قیمت 41500 دلار در بوتیک های ای .لانگه و سهنه موجود است.

 ای.لانگه و سهنه

ترنس هاوارد

17. ترنس هاوارد و پیاژه

ترنس هوارد، ابر ستاره مراسم جوایز ان ای ای سی پی، در ماه فوریه که برای بازی در سریال دراما، جایزه دریافت کرده بود، یکی از ساعتهای پر جواهر پیاژه ، آلتیپلانو 38 میلی متری 900 پی، در دست داشت. سازنده این ساعت، آن را ظریفترین ساعت مچی جواهر نشان در دنیا می داند. این ساعت دارای 33 الماس برش خورده در قسمت داخلی روی صفحه سفید رنگ است ( با 304 الماس اضافی) که فقط 5.65 میلی متر ضخامت دارد. این ساعت در سایت piaget.com موجود است.

پیاژه

دوین جانسون

18. دوین جانسون و آرنولد اند سان

دوین جانسون، ستاره بالر، وقتی در نمایشی در اوایل سال جاری، ساعت آرنولد اند سان را در دست داشت، توییت کرد: ” یکی از ساعتهای محبوب من. قطعه ای شگفت انگیز”. این ساعت با الهام از ساعت های هرمی شکل قدیمی، با اندازه 44.66 میلی متر و از طلای قرمزساخته شده است. حرکتی مثلثی شکل دارد و دارای 90 ساعت ذخیره انرژی است. که با قیمت 43200 دلار در سلین، نیویورک، شرکت ساعت فلدمار، لس آنجلس موجود است.

آرنولد اند سان

اورلاندو بلوم

19. اورلاندو بلوم و برمونت

اورلاندو بلوم، ساعت ای سی 1 شرکت برمونت را با لباس رسمی با طرح پرادا درمراسم با شکوه موسسه لباس خود پوشید. شکل صفحه 43 میلی متری این ساعت از طراحی جام جایزه تروفی آمریکا الهام گرفته است. این ساعت با قیمت 4695 دلار در شرکت ساعت فلدمار، لوس انجلس و فروشگاه برمونت نیویورک موجود است.

برمونت

رابرت ایگر

20. رابرت ایگر و پانرای

رابرت ایگر، رئیس و مدیر عامل شرکت والت دیزنی، اغلب با ساعت پانرای دور مچ دستش، دیده می شود. بازیگرانی چون کریس پرات، سیلور استالون، جیسون استاتام و دوین جانسون از ساعت پانرای استفاده می کنند. این ساعت با قیمت 10800 دلار در بوتیک های آفیسین پانرای موجود است.

پانرای

جوزف گوردون- لویت

21. جوزف گوردون- لویت با تیفانی

در مراسم تبلیغی اسنودن در فستیوال بین المللی فیلم تورونتو، جوزف گوردن یکی از ساعت های تیفانی و Co.’s CT60 3-Hand از جنس استیل ضد زنگ و با صفحه طوسی رنگ 40 میلی متری و اعداد طلایی، در دست داشت. مجموعه سی تی 60، که سال گذشته کار خود را آغاز کرد، از ساعت وینتاج تیفانی که به رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزلت داده شده بود، الهام گرفت. این ساعت با قیمت 4750 دلار در بوتیک های تیفانی یا سایت TiffanyCT60.com موجود است.

تیفانی

مایلز تلر

22. مایلز تلر و امگا

مایلز تلر در 14 نوامبر با ساعت مچی 41 میلی متری هم محور امگا دیده شد. ساعت مچی از جنس استیل و طلا با صفحه پای- پان ( با ماه های سال با خط ایتالیایی) و فرورفتگی های فلزی. قیمت این ساعت در فروشگاه های امگا، 10800 دلار است.

امگا

کریستین اسلاتر

23. کریستین اسلاتر و هری وینستون

ستاره فیلم مستر روبات، کریستین اسلاتر، در مراسم امی امسال، ساعت طلای سفید خودکار تک رنگ 42 میلی متری هری وینستون، در دست داشت. این ساعت در بوتیک های هری وینستون موجود است.

هری وینستون

دِیو پاتل

24. دِیو پاتل و آی دبلیو سی

دیو پاتل، بازیگر، در مراسم اهدای جوایز اسکار امسال، ساعت کلاسیک پورتوگیسر آی دبلیو سی از جنس استیل ضد زنگ و با صفحه سفید رنگ در دست داشت. ساعت 42.3 میلی متری با بند مشکی دارای ذخیره انرژِی برای 7 روز است و تاریخ را نیز نشان می دهد. این ساعت در فروشگاه های آی دبلیو سی با قیمت 12700 دلار موجود است.

 

آی دبلیو سی

اوپرا وینفری

25. اوپرا وینفری و رادو

اوپرا وینفری در پیش نمایش سریال برگ سبز در ماه ژوئن، ساعت بسیار نازک الماس سرامیکی رادو، در دست داشت، ساعتی که خود او می گوید عاشقش است چون ” استفاده از آن آسان و خواندن ساعت با آن راحت است”. ساعت های 39 میلی متری رادوی مشابه این ساعت، بدون الماس، با قیمت 2100 دلار در سایت rado.com موجود است.

رادو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *