خرید اقساطی
خانه دسته بندی
0
سبد خرید
حساب کاربری
خرید اقساطی

بهترین دستبندهای مردانه برای آقایان کدامند؟

ادمین اشرافی
اشرافی
1402-12-03 ۰۰:۴۸
بهترین دستبندهای مردانه برای آقایان کدامند؟

اگر لباس مانند کیک باشد، جواهرات تزئین روی آن هستند. شاید برخی مردان تمایلی به پوشیدن جواهرات نداشته باشند، اما توجه داشته باشید که همیشه روشی شیک برای استفاده از اکسسوری‌ها برای مردان وجود دارد. دستبند پاسخ ما به این مشکل است. دستبندهای آرام، بی پروا و بازیگوش، گونه‌ای از جواهراتی هستند که هر مردی می‌تواند بدون احساس معذب‌بودن یا نامتناسب‌بودن با فضا و مکان آن را بپوشد. فرقی نمی‌کند در موقعیت‌های کژوال قرار داشته باشید یا رسمی، دستبندهای مختلف می‌توانند تمایز زیادی در ظاهر شما ایجاد کنند – آن‌ها این امکان را به شما می‌بخشند تا به ساده‌ترین روش ممکن جلوه کنید. از انواع استیل گرفته تا انواعی که مچ دست را محکم در بر می‌گیرند، ما شما با نکته‌های مهم درباره سبک و دستبندهای محبوب مردانه آشنا می‌کنیم.

نحوه پوشیدن دستبندهای مردانه

ساده باشید

بهترین نکته‌ ای که می‌توانیم درباره جواهرات به شما بگوییم این است که همه چیز را بسیار ساده بگیرید و به دنبال دستبندهایی باشید که با سبک شخصی شما سازگار باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که دستبندهای شما بیش‌ازحد مبالغه‌آمیز نیستند. پوشیدن جواهرات نباید کاری از سر اجبار باشد، بنابراین به سبک‌هایی که می‌خواهید مرتب بپوشید توجه داشته باشید و خریدهایتان را در راستای کمد موجودی خود انجام بدهید. سرمایه‌گذاری روی دستبندهای باکیفیت در صورتی ایده خوبی است که شما به دنبال تکه‌هایی باشید که هر روز بپوشیدشان. فریب برچسب‌های گران را نخورید، زیرا گزینه‌های ارزان‌تر نیز می‌توانند خریدی عالی باشند.

به سبک پوشش خود توجه کنید

به نظر نکته واضحی است، اما فراموش نکنید – دستبندهای شما باید مطابق با قوانین لباس مربوطه باشد. دستبندهای مهره‌ای روشی عالی برای هیجان بخشیدن به روزهای کژوال است؛ اما باید از پوشیدن لباس‌های شرکتی یا سایر لباس‌های رسمی اجتناب شود. برای رعایت سبکی رسمی‌تر، از دستبندهای فلزی کلاسیک‌تر مانند طلا و نقره انتخاب کنید. دستبندهای فلزی کلاسیک روشی برای برای نزدیک شدن به پوشش‌های مچ دست است، اما اطمینان حاصل کنید که انتخاب‌های شما انتخاب‌هایی بسیار حجیم یا ضخیم نباشند.

دستبندهای جالب برای مردان

دستبندهای چرمی مردانه

دستبندهای چرمی برای روزهای غیررسمی انتخاب‌هایی عالی‌اند و در صورت انتخاب درست، محشر و شیک به نظر می‌رسند. در صورت انتخاب جنس چرم، رنگ‌های تیره‌تر و پررنگ‌تر را انتخاب کنید. مشکی، قهوه‌ای تیره، قرمزهای تیره و سبزهای زمرید بهترین انتخاب‌ها هستند. دستبندهای چرمی نازک‌تر ساده‌ترین اکسسوری‌های همه‌کاره‌ای هستند که می‌توانید انتخاب کنید و وقتی آن‌ها را با ساعت‌های مچی ست می‌کنید، جلوه‌ای عالی پیدا می‌کنند. در حالی که دستبندهای چرمی به‌تنهایی به اندازه کافی تاثیرگذار هستند، اما باز هم آن‌ها را با سایر دستبندهای مهره‌دار ترکیب کنید تا جلوه‌ای بافتی به پوشش مچ دست خود بدهید. یک دست شلوار جین عالی به همراه تی‌شرت نیز لباس کژوال کلاسیکی است و دستبندهای چرمی، همراه‌های عالی‌ای برای آن‌ها هستند.

دستبندهای مهره‌دار مردان

دستبندهای مهره‌دار نیز تقریباً مانند دستبندهای چرمی گزینه‌ای عالی برای جلوه‌ای تازه بخشیدن به پوشش‌های کژوال است. دستبندهایی به رنگ قهوه‌ای تیره و سایر رنگ‌های طبیعی انتخاب کنید تا بتوانید آن‌ها را با انواع مختلفی از لباس‌ها بپوشید. لباس‌هایی از جنس دنیم هماهنگی بسیار عالی با این رنگ‌ها دارند و با رنگ‌های خاکستری، قرمز تیره و سبز زمردی و امثالهم هم به خوبی ست می‌شوند. مهره‌های چوبی می‌توانند انتخابی عالی باشند، اما آن‌ها را با احتیاط در پوشش خود استفاده کنید. اگر مهره‌های چوبی خیلی بزرگ‌اند یا شکل خوبی ندارند، شلخته به نظر خواهند رسید. مهره‌های دایره‌ای کوچک‌تری را انتخاب کنید که ترکیب خوبی با انواع لباس‌ها و ساعت‌ها دارند.

دستبندهای قلاب‌دار مردانه

با تاثیرگذاری بیش‌ازحد نیروهای دریایی در زندگی روزمره، دستبندهای قلاب‌دار مردانه نیز به گره بازیگوشانه‌ای برای عناصر قایقرانی تبدیل شده است. اطمینان حاصل کنید که قلاب لنگرمانند شما بیش از حد بزرگ نیست و به یاد داشته باشید که همه چیز در ظرافت این لوازم جانبی نهفته است. دستبندهای قلاب‌دار نیز رنگ‌های مختلفی دارند؛ بنابراین به دنبال نسخه‌های روشن‌تر و واضح‌تر بگردید. این کار باعث می‌شود لباس‌های کژوال شما روشن به نظر برسد و کمی از نظر زیبایی‌شناسی شما را برتر نشان بدهد. ه دنبال قرمزهای ورمیلیون، آبی لاجوردی، سبز چمنی و قرمز مسی باشید و اطمینان حاصل کنید که قلاب شما از جنس استیلی که متناسب با رنگ‌های شما باشد. قلاب‌های طلا پوست برنزه‌شده را به بهترین وجه تکمیل می‌کنند. قلاب‌های طنابی‌شکل نیز ایده‌ای عالی‌اند و الگوهای دریایی نیز که به خوبی با تأثیر قایقرانی که دستبندهای قلابی به همراه می‌آورد، به‌خوبی با آن‌ها ست می‌شوند. برای مناسبت‌های آخر هفته، دستبندهای قلاب‌مانند خود را با یک پیراهن چمبری و شلوار چینوی تنگ و سفید کامل کنید تا این اکسسوری مچ دست به خوبی دیده شود.

دستبندهای طنابی‌شکل مردانه

طناب‌ها را نه فقط برای پیشاهنگان پسر، بلکه حتی در اکسسوری‌های شما هم می‌توان گنجاند تا زیبایی لایه‌لایه‌ای را به ظاهر شما ببخشد. نکته اصلی برای انتخاب دستبندهای طنابی‌شکل این است که نسخه‌های بالغ‌تری انتخاب کنید تا کودکانه یا ارزان به نظر نرسند. پیدا کردن انواعی عالی از دستبندهای بافته‌شده می‌تواند کاری دشوار باشد؛ اما اگر شک دارید، فقط به یاد داشته باشید که رنگ‌های تیره انتخابی تمام‌عیارند و یکی از اقلام اصلی کمد لباس‌های کژوال‌اند. الگوهای روشن‌تر هم می‌تواند برای این سبک پوشش انتخابی سرگرم‌کننده باشند. همچنین، توصیه می‌کنیم گزینه‌های نازک‌تری را انتخاب کنید که بیش از حد حجیم نباشند. این کار اطمینان حاصل می‌کند که پوشش روی مچ دست شما لباس‌تان را پیچیده نمی‌کند، بلکه فقط معنایی جدید به آن می‌افزاید.

دستبندهای طلایی مردانه

طلا برای پوست‌های تیره بهترین انتخاب است. طلا به‌خوبی با رنگ‌های سنتی ست می‌شود و برای مردی که عاشق نیروی دریایی است، طلا بهترین انتخاب است. طلا برای مناسبت‌های رسمی عالی است و انتخابی نهایی برای پوشش‌های نیمه‌رسمی و رسمی به شمار می‌آید. توجه داشته باشید که همه‌چیز درباره طلا به ظرافت و سادگی آن مربوط می‌شود. شما مطمئناً نمی‌خواهید با اتخاذ رویکردی افراطی در پوشش مچ دستان خود، به‌شدت پرزرق‌وبرق به نظر برسید. تعادل را حفظ و اطمینان حاصل کنید که دستبندهای شما ساده‌اند و از کیفیت خوبی برخوردارند. اگر به دنبال قطعه‌ای هستید که می‌خواهید همیشه و به دفعات زیاد بپوشید، طلای واقعی ماندگارترین انتخاب و سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای شما خواهد بود. یک دکمه سردستی ساده و باریک طلایی نیز راهکار خوبی است. این‌ها اکسسوری‌های ساده‌ای هستند و خیلی جلف به نظر نمی‌رسند. از همه مهم‌تر، یک دکمه سردستی طلای ساده و عالی هیچوقت کهنه نمی‌شود.

دستبندهای نقره‌ای مردانه

از دیدگاه اکثر مردان، نقره جذاب‌ترین گزینه است. چرا نقره محبوب‌ترین سایه رنگی است؟ این رنگ مکمل انواع رنگ‌های پوستی است و می‌تواند با لباس‌های رسمی و غیررسمی به‌خوبی ست شود. برای پوشش‌های کژوال، نقره انتخابی ساده است و می‌تواند خود را به صورتی آرام و خونسردانه بنمایاند. از نظر ظاهری، نقره می‌تواند پوشش‌های رسمی را تقویت کند و مکملی خوب برای انواع مختلفی از رنگ‌های تیره و سبک‌تر باشد. در هنگام انتخاب لباس‌های شرکتی، نقره می‌تواند کت‌وشلوارهای رسمی و کت‌های نخودی تیره را به‌خوبی تکمیل کند. بهترین راهکار برای پوشش‌های نقره‌ای مچ دست انجام این کار به صورت کلاسیک است – قطعاتی براق انتخاب کنید که با لباس و ساعت مچی شما به یک اندازه قابل ست کردن باشد.

برچسب ها :
دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×