نشانی اشرافی:
تهران، خیابان پیروزی،
چهارم نیرو هوایی، پلاک 180، واحد 2
Home Shop Scroll Top

پنج ساعت اورجینال زنانه

در این مقاله قصد داریم 5 ساعت لوکس اصلی زنانه که از بهترین برندها به با صرفه ترین ها انتخاب شده را معرفی کنیم تا در صورت نیاز به خرید ساعت زنانه از نوع اورجینال کمی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید.

ساعت اورجینال کارتیر زنانه

Cartier’s Clé (در فرانسه به معنای “کلید”) کیس های جدیدی به مجموعه خود اضافه کرده است: مدل Cartier’s Clé دارای کیس 31 میلی متری طلای رز با الماس درخشان برش داده شده می باشد. این ساعت مچی دارای دستبند طلای رز و کارایی اتوماتیک است. هر مدل در مجموعه Clé دارای تاج شبیه به انتهای کلید مارپیچی ساعت است. قیمت ساعت نشان داده شده $ 34,600 می باشد.

ساعت اورجینال چوپارد زنانه

ساعت زنانه اسپورت هپی Happy چوپارد در حال حاضر با کیس کوچکتر 30 میلی متری موجود است. اسپورت هپی 30 میلی متری اتوماتیک دارای صفحه نقره ای با الگوی گلدار مارپیچ در مرکز، و پنج الماس متحرک در آن است.

طلای رز یا فولاد و طلا، به ساعت بند چرمی یا فلزی و یا تنظیم جزئی با الماس جلای خاصی می دهد. همچنین یک نسخه با طلای رز و یا طلای سفید، به طور کامل با الماس کار شده، با صفحه مادر مروارید وجود دارد. قیمت ساعت نشان داده شده 15،290 $ می باشد.

ساعت مچی زنانه هرمس

این نسخه از Hermès Arceau Petite Lune دارای الماس در دور ساعت و بند قابل تعویض است. مارایی آن به صورت خود سیم پیچ با ماژول Dubois Dépraz “” “ماه کوچک” است. صفحه مادر مروارید ساعت، دقیقه، تاریخ در ساعت 6 و فاز ماه در ساعت 10:30 نشان می دهد.

کیس فولاد ضد زنگ 38 میلی متری با 60 الماس (تقریبا 1.0 قیراط) تنظیم و دارای یک پشت قاب یاقوت کبود است. این مدل بدون الماس در دور آن نیز موجود است. قیمت ساعت نشان داده شده 17،800 $ است.

ساعت پیاژه زنانه اصلی

Piaget شش مدل با بند طلا به مجموعه فوق العاده نازک پیاژت آلتیپلانو خود افزوده است. مدل های جدید اضافه شده در نسخه بند های طلای زرد یا سفید طلا هستند.

دو اندازه کیس موجود : 34 میلی متر و یا 38 میلی متری ، با حاشیه های جلا داده شده و یا جواهر نشان هستند.

نشان داده شده در اینجا، مدل بزرگتر طلا سفید با قاب مجموعه ی 78 الماس درخشان برش داده شده (تقریبا 0.7 قیراط) و صفحه شیشه مات سفید با نشانگر ساعت تخته سنگ خاکستری است. این ساعت شامل کارایی خود سیم پیچ پیاژت P534 است. قیمت ساعت نشان داده شده 40,700 $ می باشد.

ساعت زنانه ون کلف آرپلس آموار

ساعت Van Cleef & Arpels Charms Extraordinaire Espérance دارای کیس طلای زرد 25 میلی متیر با یک قاب مجموعه الماس، گارنت اسپسارتیت و یاقوت کبود زرد است. جاذبه طلای زرد مدور با گارنت های اسپسارتیت و یاقوت کبود زرد تنظیم شده است.

نقاشی گل روی مادر مروارید و صفحه طلای زرد با مادر مروارید، مینای دندان cabochonné، الماس، گارنت های اسپسارتیت و یاقوت کبود زرد حجاری شده است.

پشت قاب انعکاس طراحی گل روی صفحه حکاکی شده است. دستبند تمساحی قابل تعویض دارای سگک طلای زرد الماس نشان است. این ساعت، که با از تکنولوژی ساعت کوارتز یا باطری بهره می برد.

جهت خرید پستی ساعت مچی (مدلهای های کپی از این دست) می توانید با گالری اشرافی در ارتباط باشید.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حداکثر سایز قابل آپلود برای فایل شما 50 مگابایت است. نوع فایل های قابل آپلود: تصویر, صدا, ویدئو لینک های یوتیوب، فیس‌بوک، توییتر و سایر سرویس‌های درج شده در متن نظر به‌طور خودکار جاسازی و نمایش داده می‌شوند. Drop files here