خرید حضوری اشرافی

خانه فروشگاه کاربری سبد0

ساخت ساعت از استخوان دایناسور!!

لویی موئینت گرداب ژوراستیک Louis Moinet Jurassic Tourbillon نام ساعتی است که شاید یک ویژگی خیلی کوچک آن پیگیری زمان حال است! در این سال ها مانند دنیای رو به پیشرفت موبایل فعالان عرصه ساعت مچی نیز هر روز در حال نو آوری برای رسیدن به فروش بیشتر, که هدف هر شرکتی است هستند.

در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی شاید کمتر کسی با دیدن یک کارایی جدید در یک ساعت مچی خیلی به وجد بیاید زیرا انتظار آمدن تکنولوژی جدید کاملا بدیهی شده است, اما در این بین ساعت هایی مانند آنچه از کشتی تایتانیک, کره ماه و همین ساعت لویی مونت به گوش می رسد می تواند همگان را متحیر کند و هر علاقه مند به ساعتی را در آرزوی خرید ساعت اینچنینی فرو برد.
در ادامه شما را با ساعتی که در ساخت  آن از قطعات اسکلت فسیل رسمی دایناسورهای ماقبل تاریخ استفاده شده آشنا خواهیم کرد.

ساعت استخوان دایناسور لاکچری گرانقیمت
ساعت ساخته شده از فسیل دایناسور

ساخت ساعت از استخوان دایناسور!

در ساخت ساعت سوئیسی لویی موئینت گرداب ژوراستیک و در بخش اندکسها و عقربه ها از تکه های استخوان دایناسور فسیل شده معتبر که حدود 130 میلیون سال قدمت دارد و در شمال آمریکا توسط زمین شناس مشهور دکتر آندریاس کشف و در موزه آتن هال سوئیس به ثبت رسیده استفاده شده است.

از دیگر قطعات استفاده شده در این ساعت مچی می توان به طلای سفید 18K, الماس باگت 1.46 سندرم اشاره کردن همچنین در ساخت پیچهای این ساعت از مکانیزم خارق العاده ای برگرفته از (هشت پا) قابل مشاهده است. این ساعت اتوماتیک قادر به نگهداری شارژ برای 72 ساعت کارکرد بدون حرکت است. از نظر استقامت در مقابل آب لویی موئینت تا عمق 30 متر می باشد.

بهترین ساعت سال

روش ساخت ژوراستیک کاملا روشن است, زیبایی و دقت در ظرافت طراحی از ویژگی های بارز صفحه این ساعت مچی است ظرافتی از تبدیل یک فسیل به یک صفحه افتخار آمیز (برای طراح) ساعت تا بدین ترتیب بلافاصله بعد از رونمایی موفق به کسب جایزه مسابقه بین المللی «بهترین ساعت» شود.

یکی از محصولات کمپانی ساخت ساعت louis-moinet
یکی از محصولات کمپانی ساخت ساعت louis-moinet

شرکت سازنده این شرکت که این ایده بسیار سود آور را پدید آورده در ساخت این ساعت دقت بسیار زیادی به خرج داده تا حدی که می توان این ساعت مچی را یکی از دقیق ترین و با ظرافت ترین ساعت های ساخته شده تا به حال نامید.

جالب است بدانید این کمپانی در محصولات بعدی خود از سنگهای کهکشانی که از سیارات دیگر آمده اند استفاده کرده است و همچنان مشغول نو آوری هایی است که هرچه بیشتر دوستداران دنیای ساعت مچی را متحیر کند.

ترجمه و ویرایش: فروشگاه اشرافی
انتشار با ذکر منبع: ساعت بلامانع است.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×