بایگانی دسته بندی: خواندنی های دنیای ساعت

در این بخش از اشرافی اخبار و خواندنی های پیرامون دنیای ساعت مچی را برای شما قرار خواهیم داد.

ساعت چوبی – خاصترین فروشگاه ساعت مچی کشور

ساعت چوبی – خاصترین فروشگاه ساعت مچی کشور
از سپیده دم تاریخ بشریت، انسان ها همواره به دنبال راهی برای دانستن و تعقیب زمان بودند. از آن زمان که اختراع ساعت آفتابی تا به امروز این تکنولوزی پیشرفت های زیادی داشته است. امروزه بسیاری از مردم برای محاسبه و دانستن زمان از انواع مختلف ساعت مچی استفاده می کنند. در حالی که بسیاری از ساعت های امروزی از فلز و پلاستیک ساخته شده اند، نوع جدیدی از ساعت نیز در حال ظهور .

ساعت مچی های مورد علاقه مشاهیر

ساعت مچی مشاهیر
در مقاله قصد داریم تا شما را با برندهای مورد علاقه هنرمندان و ورزشکاران معروف آشنا کنیم, در ابتدا جالب است بدانید مشاهیر سینما, ورزش و دنیای سیاست علاقه ی خاصی به مد از رنگ مورد علاقه خود گرفته تا نحوه ی بستن بند کفش، و مخصوصا ساعت مچی دارند. چیزی که امکان دارد ما متوجه آن نباشیم این است که آنها اغلب ساعت هایی را مورد استفاده قرار می دهند که از اتومبیل .

ساعت جدید Wryst Motorsport-Inspired برای 2016

ساعت جدید Wryst Motorsport-Inspired-003
کمپانی ساعت سازی سوییسی Wryst: از انتشار یک مرجع جدید خبر داد که در حال حاضر امکان پیش خرید آن وجود دارد. در سنت ساعت های قبلی Wryst ، این ساعت جدید یک نسخه محدود از 99 قطعه است و در سه ماهه اول سال 2016 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. موفقیت قبلی موتورز MS1 با صفحه اصلی سیاه و سفید، و ساعت جدید که اهلام گرفته الهام گرفته از این دستاورد است، .

ساعت دو صفحه پاتک فیلیپ (همراه ویدیو)

ساعت دو طرف صفحه پاتک فیلیپ
شرکت پاتک فیلیپ برای بزرگداشت یکصد و هفتاد و پنجمین سالگرد خود، یک مجموعه محدود ساعت به عنوان یادبود تولید کرد، و یکی از آنها در خروجی شرکت قرار گرفت. این ساعت تا کنون پیچیده ترین ساعت مچی این شرکت برجسته و حتی خانواده های ساعت سازی و قطعا یکی از ساعت های مچی در جهان است که بسیار استادانه ساخته شده است. این ساعت هم به دلیل تعداد قطعات بکار رفته در آن .

بهترین برندهای ساعت سازی جهان

بهترین برندهای ساعت سازی جهان
اگر به دنبال یک ساعت مچی باشید احتمالا بعضی ویژگی ها مانند طراحی، مواد، نوع مکانیزم استفاده شده در آن, ضد آب بودن ساعت و گزینه های اضافی دیگر را مد نظر خواهید داشت, همچنین ممکن است در مورد مقدار پولی را که میخواهید برای انتخاب خود هزینه کنید از قبل تصمیماتی گرفته باشید، اما سخت ترین قسمت انتخاب یک و تنها مدل از گزینه های گسترده ی پیش رو توسط کمپانی های متعدد .

ترین های ساعت مچی جهان را بشناسید

ترین های ساعت مچی جهان را بشناسید
اولین ساعت مچی اولین ساعت برای یک زن مجارستانی به نام کونتس کسکوویچ توسط شرکت سوییسی ساخت ساعت پاتک فیلیپ در سال 1868 ساخته شده است. هرچند که این اولین دستگاه نشان دهنده زمان طراحی شده برای مچ دست بود بیشتر به عنوان یک وسیله زینتی مطرح بوده است. ادعا شده است خیلی قبل تر در حدود سال 1570 از ساعت جیبی نیز به نوعی روی مچ استفاده شده است. اما هیچ مدرکی دال .

پنج ساعت مقرون به صرفه رولکس

پنج ساعت مقرون به صرفه رولکس
شاید شما هم دوست داشته باشید بدانید کدام مدلهای ساعت مچی رولکس بیشتر از دیگر مدلها فروش دارند همچنین مقرون به صرفه تر برای خرید هستند؟ رولکس یک ساعت با نام تجاری شناخته شده و پرطرفدار ترین ساعت در جهان است. در اینجا پنج مدل ساعت مچی رولکس که خیلی محبوب است و در حال حاضر در فروشگاه ها ارائه می شود برای همه سنین با قیمت بسیار مناسب معرفی می شود. رولکس اویستر .

ساخت ساعت از استخوان دایناسور!!

ساخت ساعت از استخوان دایناسور!!
لویی موئینت گرداب ژوراستیک Louis Moinet Jurassic Tourbillon نام ساعتی است که شاید یک ویژگی خیلی کوچک آن پیگیری زمان حال است! در این سال ها مانند دنیای رو به پیشرفت موبایل فعالان عرصه ساعت مچی نیز هر روز در حال نو آوری برای رسیدن به فروش بیشتر, که هدف هر شرکتی است هستند. در دنیای امروزی و با پیشرفت تکنولوژی شاید کمتر کسی با دیدن یک کارایی جدید در یک ساعت مچی خیلی .

ولادیمیر پوتین و کلکسیون ساعت مچی دردسر ساز

ولادیمیر پوتین و کلکسیون ساعت مچی دردسر ساز
ولادیمیر پوتین (رئیس جمهور سابق روسیه) از علاقه مندان به ساعت مچی است وی همیشه از بهترین برندهای ساعت سازی جهان خرید انجام می دهد و کلکسیونی از ساعت های لوکس را در اختیار دارد که البته هیچ گاه آنها را به معرض دید عموم قرار نداده است. اما خب بعضی ساعت های این مجموعه به دست کسانی که مخالف وی بوده اند افتاده و برای پوتین به مشکل تبدیل شده بود.

هفت ساعت گران قیمت جهان

هفت ساعت گران قیمت جهان
در این مقاله قصد داریم تا هفت ساعت مچی گران قیمت جهان ساعت‌های جهان را که توسط کمپانی های مشهور ساعت سازی به تعداد محدود ساخته شده اند معرفی کنیم لازم به ذکر است که تمام این ساعت‌ مچی ها در بازار های جهانی موجود و قابل خریداری هستند. گرانقیمت بودن ساعت ها به قطعات استفاده شده در آن و مدت زمانی که وقت صرف ساخت آن شده است بستگی دارد. به عنوان مثال در .