خانه فروشگاه بالا

تاریخچه و بررسی برندهای ساعت

تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Glycine (گلیسین)

تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Glycine (گلیسین)

در زمانی که بازار ساعت مملو از سبک‌‌های قدیمی است و تمام طرح‌ها از قطعات به ارث‌‌رسیده‌‌ی گذشته الهام گرفته‌‌اند تا مطابق با سلیقه مدرن عمل کنند، برند سوئیسی Glycine یک دریچه است برای مردان مدرن برای بازگشت به گذشته، به‌‌ویژه با تمرکز بر صفحه‌‌های معمولی حجیم، قطرهای بزرگ و جذابیت یک ساعت مردانه.

ادامه مطلب
تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Anonimo

تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Anonimo (آنونیمو)

با موتور سوئیسی و استایل ایتالیایی، برند Anonimo به طرز عالی دقت و پیچیدگی را در ساعت‌‌های خود ترکیب می‌‌کند. ساعت‌‌های Anonimo در ایتالیا طراحی می‌‌شوند و شکل می‌‌گیرند و موتور‌‌های سوئیسی آن‌‌ها توسط ETA SA یا Sellita تأمین می‌‌شود. این برند که در سال 1997 توسط فدریکو ماساچسی در خانه هنر رنسانس د…

ادامه مطلب
تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Shinola (شینولا)

تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی Shinola (شینولا)

برند شینولا که در سال 2011 تأسیس شد، خود یک سبک زندگی است که به خرده‌‌فروشی کالاهای مد و لوکس می‌‌پردازد. تام کارتسوتیس، مؤسس گروه سرمایه‌‌گذاری شرکت Bedrock Manufacturing در حال حاضر مالک و اداره‌‌کننده برند شینولا است.

ادامه مطلب
تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی ریموند ویل

تاریخچه و بررسی برند ساعت مچی ریموند ویل

برند ساعت ریموند ویل توسط مرحوم آقای ریموند تاسیس شده است. این برند هم‌‌اکنون توسط اعضای خانواده‌‌ی وی که سعی در حفظ ارزش‌‌های او دارند، مدیریت می‌‌شود. ریموند ویل از زمان آغاز کار در سال 1976 به شهرت رسیده بود و خود را پرچم‌‌دار صنعت ساعت‌‌سازی سوئیس می‌‌دانست.

ادامه مطلب
مقایسه ساعت های دو برند Rado و Movado

موادو یا رادو؟ مقایسه ساعت های دو برند Rado و Movado

موادو و رادو دو مارک ساعت‌ سوئیسی معتبر در بازار امروز هستند. موادو تلاش برای تولید برخی از ظریف ترین ساعت‌ها با رویکرد مینیمالیستی داشته است. از سوی دیگر رادو با ساعت‌های سرامیکی درجه یک، ساعت های مجلسی ظریف و بسیار نازک و عشق به طرح‌های مستطیلی شهرت زیادی کسب کرده است. به همین علت این مقایسه، مقا…

ادامه مطلب
لونژین یا تگ هویر

لونژین یا تگ هویر؟ مقایسه ساعت های دو برند Tag Heuer و Longines

برندهای لونژین و تگ هویر شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند. به طور مثال هر دوی این دو برندها شرکت‌های برتر تولید کننده ساعت‌های لوکس در کشور سوئیس در بازار امروز هستند. هر زمان که صحبت از ساعت‌های با کیفیت شد می‌توانید مطمئن باشید اسم این دو برند را خواهید شنید.

ادامه مطلب
لونژین یا تیسوت

لونژین یا تیسوت؟ مقایسه ساعت های دو برند Longines و Tissot

لونژین و تیسوت هر دو از اعضای خانواده‌ی سواچ هستند. در حالی که تحت یک پرچم یکسان، هر شرکتی تجارت خود را در مناطق مختلف بازار دارد. برای بسیاری از افراد ناآشنا، تیسوت به یکی مارک‌های‌‌ متوسط سوئیسی در بازار فرض می‌شود. در حالی که تیسوت برخی از گران قیمت‌‌ترین ساعت‌ها را در فهرست خود دارد، اما مارک س…

ادامه مطلب
اوریس یا همیلتون

اوریس یا همیلتون؟ مقایسه ساعت های دو برند Oris و Hamilton

اوریس و همیلتون دو تولید کننده‌ی بزرگ ساعت با ویژگی‌های‌‌ متمایز خود هستند. در حالی که سواچ همیلتون را به عنوان بخشی از ساعت‌های‌‌ میان رده خود توصیف می‌کند، ساعت‌های‌‌ Oris از نظر قیمت در سطح بالاتری قرار دارند.

ادامه مطلب