نشانی اشرافی:
تهران، خیابان پیروزی،
چهارم نیرو هوایی، پلاک 180، واحد 2
Home Shop Scroll Top

آلفکس (Alfex) یک کارخانه ساعت سازی سوئیسی می باشد. فردیناند گیندارو در سال 1948 کارخانه ساعت سازی فورکس را در لوگانو کشور سوئیس این شرکت را تاسیس کرد، در ابتدا بیشتر ساعت هایی که این کارخانه تولید می کرد به آمریکا صادر می شد، اما بعدها تولیدات شرکت در سراسر جهان توزیع گردید.

این برند بسیار موفق بود، در اواخر دهه 1960 این کارخانه بیش از 5 میلیون ساعت با قیمت نسبتا پایین را تولید کرد، سپس این شرکت با کارخانه تجاری سوئیس تایم در بازل ادغام شد. سپس بعد از چند سال هر دو این شرکت ها با کمپانی SSIH (گروه اومگا و تیسوئت) ادغام شدند.

 

 

بنیانگذاران فرکس از حمایتی که از سمت کمپانی SSIH اتفاق افتاده بود، رضایت نداشت و از این گروه نا امید شده بود. بنابراین آنها تصمیم گرفتند دوباره مسیر خود را از نو شروع کنند، به همین دلیل در سال 1974 کارخانه فرکس توسط فردیناند گیندارو بنیانگذار سابق و آلفا گروزا همکار قدیمی او تاسیس شد.

پاول پرلموتر که سالها در آمریکا به عنوان نماینده این شرکت کار کرده بود، یکی دیگر از شریک های تجاری بود. او به خاطر روابط خوبی که با مشتریان سابق داشت، توانستند برند آلفکس در مدت زمان کوتاهی به وجود بیاورند، به دلیل قیمت پایین محصولات آنها، بسیاری از محصولات آنها در خاور دور فروخته می شد.

آنها نیاز به رویکرد جدیدی داشتند، برای این منظور هانس سائورر در سال 1981 به این شرکت پیوست، او به ساعت مچی های جدید آلفکس شکل جدیدی را ارائه کرد، با تمرکز بر روی طراحی ساعت ها.

از سال 1994 این مدل ها با همکاری طراحان مشهور بین المللی توسعه داده می شوند.

همانطور که حرکات مکانیکی کوارتز توسط شرکت رواندا و یا حرکات مکانیکی توسط گروه ETA مورد استفاده قرار می گرفت. مجموعه ای از کورنوگرافی های اتوماتیک مجهز به کالیبره والوکس 7750 در یک نسخه مخصوص به برند آلفکس ساخته و تجهیز شد.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حداکثر سایز قابل آپلود برای فایل شما 50 مگابایت است. نوع فایل های قابل آپلود: تصویر, صدا, ویدئو لینک های یوتیوب، فیس‌بوک، توییتر و سایر سرویس‌های درج شده در متن نظر به‌طور خودکار جاسازی و نمایش داده می‌شوند. Drop files here