با عرض پوزش به دلیل مسائل فنی تا اطلاع ثانوی گالری اشرافی تعطیل می‌باشد…

خانه دسته بندی
سبد خرید
تماس با اشرافی

با عرض پوزش به دلیل مسائل فنی تا اطلاع ثانوی گالری اشرافی تعطیل می‌باشد…

درباره‌ی اشرافی

گالری ساعت اشرافی در اواخر سال 1389 با مدیریت آقای مسعود علی حسینی در تهران تاسیس گردید و با هدف فروش ساعت مچی به صورت تک و عمده به سراسر کشور و با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به کار خود ادامه داد، تا سال 1400 بیشتر تمرکز فروش اشرافی محصولات کپی کمپانی‌های بزرگ ساعت سازی نظیر رولکس، امگا، پتک فیلیپ، هابلوت، اودمار پیگه، واشرون کنستانتنین، برایتلینگ و… بود. اما بعد از مدتی گالری اشرافی اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت‌های معتبری همچون; کاسیو، امپریو آرمانی، رومانسون، سیکو، اورینت، کیو اند کیو، دنیل کلین و… کرد.

گالری اشرافی تا 3 سال اول فعالیت تنها با روش فروش اینترنتی پیش رفت اما با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان گرامی اقدام به تاسیس شعبه‌ی فروش حضوری در شرق تهران کرد.


شاید برایتان سوال پیش بیاید چرا شرق؟ پاسخ ما این است، دفتر مرکزی و فروش عمده‌ی ما در بازار تهران است و دفتر فروش تک می‌بایست نزدیک به این محل باشد.


این فروشگاه در راستای ایجاد اشتغال و گسترش فعالیت تجاری خود در سال 1392 شروع به فروش عمده محصولات به همکاران گرامی در سراسر کشور کرد و هم اکنون در حال همکاری با اکثر شهرهای ایران می‌باشد.

مزیت رقابتی در اشرافی جدا از بحث رقابت قیمتی و روش‌های تعاملی همچنین روش‌های ارسال، تولید محتوا و اطلاعات تخصصی در زمینه‌ی ساعت مچی است، با نگاهی به بلاگ و توضیحات همچنین تصاویر محصولات متوجه خواهید شد که توان افراد مسئول در این زمینه فراتر از حد انتظار است.

با توجه به اینکه برخی از محصولات عرضه شده در اشرافی های‌کپی می‌باشند و نیاز به خدمات پشتیبانی و  گارانتی این شرکت دارند که به خوبی تا به حال توانسته رضایت بالای 95 درصدی مشتریان را از خدمات پس از فروش مشتریان به دست آورد.
این فروشگاه به لحاظ رتبه جهانی پر بازدیدترین وبسایت تک محصولی (ساعت مچی) می‌باشد. اطاعات تماس و نشانی این شرکت در برگه‌ی تماس با ما به صورت کامل ثبت شده و می‌توانید در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید.

لوگو اشرافی سفید

×