عاشقان کتانی دیگر نگران نباشید. کفش‌های محبوب شما رسما راه خود را از باشگاه‌های ورزشی به خیابان و مهمانی‌ها باز کرده اند.

اما یک مدل کتانی هست که عمرش هیچ وقت تمام نمی‌شود. کتانی سفید. اگر تا الان یک جفت کتانی سفید نداشته‌اید حالا وقتش است که سراغ خرید کتانی سفید بروید. به شما یاد خواهیم داد که کتانی‌های سفید کلاسیک را با چه لباسی ست کنیم.

چرا ضروری است که یک جفت کتانی سفید داشته باشید؟

اسپرت لوکس بزرگترین برند کتانی سفید در دنیاست و این مدل کفش‌ها را در هر پیست ورزشی می‌توانید ببینید. مدل ساده و راحت آن امروزه پای هر دختر و پسر فشن دوستی است و می‌توان آن را روی هر فرش قرمزی دید.

البته راحتی کفش کتانی سفید به اندازه راحتی کفش‌هایی نیست که با آن روی تردمیل ورزش می‌کنید. اما این کفش‌ها در نوع خود ریشه دار و کلاسیک به حساب می‌آیند. بهترین نکته در مورد این کفش‌ها متنوع بودن کتانی سفید است.

کتانی‌های سفید چه ساق بلند باشند چه ساق کوتاه معمولا از چرم درجه یک ساخته می‌شوند و جزئیات و تزئینات بسیار کمی دارند که باعث می‌شود با هر نوع پوششی قابل استفاده باشند. در ادامه نگاهی به بهترین لباس‌هایی که می‌توان با کتانی سفید ست کرد خواهیم داشت.

مثل مدل‌ها خوشتیپ باشید

داستان کتانی‌های سفید از جایی شروع شد که استیو مک کوئین در دهه ۵۰ شلوار کتانی و تی شرت پولو و کتانی‌های سفید بدون جوراب پوشید. این داستان تا امروز هم ادامه دارد. ظاهر ورزشی کفش‌های تنیس سفید بدون طرح در کنار شلوارهای خاکی رنگ که کمی پاچه‌های آن کوتاه‌تر است و تی شرت‌های با رنگ پاستلی می‌تواند ترکیب بسیار زیبایی خلق کند.

اگر به دنبال این ترکیب هستید می‌توانید سراغ کانورس لاکوست بروید. جک پرس هم مدل‌های خوبی برای این تیپ دارد. هرچه تیپ شما ساده‌تر باشد عمر آن هم بیشتر خواهد بود.

کتانی سفید و شلوارک

کتانی سفید و شلوارکبرای کتانی شلوارک‌ها بهترین انتخاب است. اما این کار ممکن است کمی سخت شود. چرا شلوارک و کتانی ممکن است بیشتر به درد باشگاه بخورد تا به عنوان یک تیپ زیبای تابستانی. به همین دلیل باید کتانی که انتخاب می‌کنید ظریف و ساده باشد، بدون جوراب پا شود و ساق آن هم کوتاه باشد.

کتانی‌های سبک آل استار هم انتخاب خوبی هستند اما خیلی گران به نظر نخواهند رسید. پس اگر شلوارک و پیراهن گران‌قیمتی به تن دارید بهتر است سراغ کتانی‌های چرمی بروید تا ظاهر آراسته تری داشته باشید.

اگر شلوارک به پا می‌کنید باید با کتانی‌های سفید مثل یک جفت کفش رانندگی یا قایق سواری برخورد کنید و آن‌ها را برای گردش‌های تابستانی با بقیه لباس‌ها ست کنید.

کتانی سفید و جین مشکی

کتانی سفید و جین مشکیاگر می‌خواهید بدون معطلی سراغ مدهای مینیمال بروید کتانی سفید بهترین انتخاب برای شماست. کتانی سفید تیپ شما را از مشکی یکنواخت بودن خارج می‌کند.تیپ مشکی در طول روز خیلی سنگین به نظر می‌رسد کتانی سفید این مشکل را حل می‌کند. در عین حال از زیبایی ظاهری شما نمی‌کاهد.

انتخاب با شماست که کتانی ساق بلند بپوشید یا ساق کوتاه. اما همانطور که از اسم مینیمال مشخص است بهتر است جوراب به پا نکنید و آیتم‌های اضافه نداشته باشید. همچنین بهتر است کت و پیراهن و پالتو شما متقارن باشد. بهتر است شلوار که میپوشد لوله تفنگی یا فاق افتاده باشد و می‌توانید برای کامل‌تر شدن ظاهر خود جواهرآلات فلزی و کلاه لبه گرد داشته باشید. اما به این نکته دقت کنید که مهمترین ویژگی تمایز بین رنگ‌های تیره و روشن است. پس مراقب باشید که آن را از بین نبرید.

اگر دنبال لباسهای شیک هستید سراغ apc و Want les Essentiels de la Vie بروید و اگر دنبال چیز ارزان قیمت هستید سراغ برند ونس بروید.

کتانی سفید و شلوار کتانی

کتانی سفید و شلوار کتانیاین پوشش از فرهنگ شهری آمریکایی الهام گرفته است و ویژگی آن سبک بودن و ظرافت آن است. برای اینکه از اول روز تا پایان شب لباس شما خوب به نظر برسد باید شلوار ورزشی با کیفیت به پا داشته باشید که ویژگی اصلی آن تنگی دور مچ پا است. یکی از گزینه‌های خوب برای ست کردن ژاکت‌های معمولی هستند. می‌توان از هودی یا بارانی هم استفاده کرد که ظاهر شهری بیشتر شود.

بهترین مدل‌های کفش در این زمینه ایر فورس وان نایک و گلدن گوس دولوکس است.

کتانی سفید و جین‌های اسکینی

کتانی سفید و جین‌های اسکینییکی دیگر از پوشش‌های عالی برای این فصل مد که از از مدل‌های ژاپنی متنوع برای آقایان الهام گرفته شده جین‌های اسکینی هستند. برای اینکه همه چیز خیلی بهتر به نظر برسد می‌توانید از کتانی‌های سفید استفاده کنید. لباس کار سبک آمریکایی هم در کنار کمربند بسیار عالی به نظر می‌رسد و دو دست خود را در جیب بگذارید تا شبیه پل نیومن مدرن به نظر برسید. اگر می‌خواهید بازهم بهتر به نظر برسید کت و پیراهن‌های رنگی به تن کنید. برای کامل کردن کار، کتانی سفید ساق کوتاه بسیار عالی به نظر می‌رسد. البته کتانی چرمی هم خوب است. می‌توانید از برند‌های ETQ وFilling Pieces استفاده کنید.

کتانی سفید و کت و شلوار

کتانی سفید و کت و شلواراگرچه که ظاهر سفت و سخت کت و شلوار در سال ۲۰۱۵ بسیار برای آقایان محبوب بوده است، اما می‌توان کتانی‌های سفید را هم در آن جا داد. با کت و شلوار یا کت تک می‌توان کمی غیر رسمی بودن به این ظاهر اضافه کرد خصوصاً در تفریحات شبانه.

اگر کت و شلوار شما نسبتاً رسمی است حتماً جوراب به پا داشته باشید. خصوصاً اگر بقیه ملزومات را هم دارید، مانند دستمال جیب جلیقه و کراوات. برای کت و شلوار می‌توانید از کتانی‌های برند آدیداس استفاده کنید. مدل‌های ساق بلند بسیار مناسب خواهند بود. مدل‌های لوکس در هم شامل گوچی آکنه استودیو و جان لاب است.

برند کفش هر چه که باشد باید آن را براق نگه دارید، درست مانند کفش‌های رسمی و سفیدی آن باید کاملاً به چشم بیاید. اگر کفش شما کثیف باشد تمام تلاش‌های شما نقش بر آب خواهد شد.

کتانی سفید و لباس‌های ورزشی

کتانی سفید و لباس‌های ورزشیدر آخر هم سراغ استایل محبوب این روزها یعنی کتانی سفید و استایل‌های ورزشی می‌رویم که کاملاً قابل توجه خواهد بود. کفش‌های تمرین از نوع کفش‌های ورزشی هستند و اولین بار دهه‌ها قبل در زمین‌های تنیس مورد استفاده قرار گرفته اند.

برای اینکه ظاهر شما با کتانی‌های سفید کاملاً مینیمال به نظر برسد بهتر است از شلوارهای فاق بلند یا ورزشی یا کتانی کشی استفاده کنید.

شلوار‌ها باید حتما لوله تفنگی باشند و حتی می‌توانند دور مچ پا کش داشته باشند. بدون شک کتانی‌ها و لباس‌های ورزشی برای هم ساخته شده‌اند تا بتوانند بهترین تیپ عادی روزانه و زیبا را ورزشی را برای شما خلق کنند.

چرا کتانی‌های سفید بسیار محبوب هستند؟

علت اصلی محبوبیت کتانی‌های سفید، متنوع بودن آن‌ها است. این نوع کفش‌ها پلی هستند بین پوشش‌های رسمی و روزمره. همانطور که قبلاً هم گفتیم می‌توان کتانی‌های سفید را به راحتی با کت‌های اسپرت یا کت و شلوار‌ها یا شلوار جین یا شلوارک استفاده کرد.

چه نوع جورابی باید با کتانی سفید به پا کرد؟

قبل از اینکه مبحث را جمع بندی کنیم می‌خواهم چند نکته در مورد پوشیدن جوراب با کتانی سفید به شما یادآوری کنم.

توصیه من برای بهار و تابستان پوشیدن جوراب‌های ساق کوتاه است. پوشیدن این جوراب‌ها باعث می‌شود که پا خنک بماند و به ظاهر شیک شما آسیبی وارد نشود. اگر از پوشیدن این جوراب‌ها آزرده می‌شوید می‌توانید سراغ جوراب‌های یک چهارم یا نیمه ساق کوتاه بروید.

در فصل زمستان می‌توانید از جوراب‌های پنبه ای نیمه بلند یا جوراب‌های ضخیم‌ هاکی استفاده کنید.

جمع بندی

امیدوارم تا به اینجا پی برده باشید که چرا کتانی‌های سفید به این اندازه محبوب هستند و در جاکفشی هر آقایی پیدا می‌شوند. کتانی سفید را با هر نوع لباس می‌توان پوشید، از کت و شلوار گرفته تا استایل‌های ورزشی، کتانی، جین و شلوارک.

سوالات پر تکرار

کتانی‌های سفید ساده را چطور باید پوشید؟

باید کفش‌های ساده بدون پاشنه و ساق کوتاه بدون جوراب به پا کنید. با این کفش‌ها بهتر است شلوار‌های پارچه ای ساده به رنگ استخوانی یا خاکی استفاده کنید. همچنین می‌توانید کتانی‌های سفید را با شلوارک استفاده کنید برای پیراهن از پاستل یا پیراهن‌های راه دار استفاده کنیم.

کتانی سفید را چطور می‌توان با کت و شلوار پوشید؟

اگر از کت و شلوارهای اسپرت استفاده میکنید و سایر ملزومات مانند کراوات و دستمال گردن را هم دارید باید کتانی سفید را با جوراب بپوشید. کتانی‌های چکمه‌ای نیز انتخاب بسیار خوبی هستند.

چطور می‌توان کتانی‌های سفید را تمیز کرد؟

از شوینده‌های بر پایه آب استفاده کنید. این شوینده‌ها در مقایسه با شوینده‌های شیمیایی آسیب کمتری به بافت کفش و چرم وارد می‌کنند. از برس‌های متوسط یا مسواک‌های قدیمی می‌توانید برای تمیز کردن جرم‌ها استفاده کنید و به هیچ وجه از اسکراب استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *