خرید حضوری

خانه فروشگاه بالا

قیمت ساعت مچی

مبنای تعین قیمت ساعت مچی های طرح اصلی را باید طبق کیفیت آنها و عملکرد موتوری سنجید به این صورت که ساعت های طرح اصلی که از بند, بدنه, شیشه و موتور تشکیل شده است را می توان به هر صورت از کشور سازنده سفارش داد.

نحوه قیمت گذاری ساعت

به عنوان مثال: ساعت رولکس که نمونه اصلی آن قیمتی در حدود 6 میلیون تومان دارد و بند آن از استیل رنگ ثاب بسیار با کیفیت همچنین بند استیل و بدنه سرامیک رنگی زد خش و موتور ساخت کشور سوئیس تولید شده را اگر بخواهند با همین متریال نمونه اصلی سفارش داد باید هزینه ای معادل 2 میلیون برای آن پرداخت و به این صورت دیگر برای مصرف کننده ای که پایین بودن قیمت ساعت مچی برایش مهم است به صرفه نخواهد بود اما اگر در همین ساعت از موتوری با کیفیت کمی پایین تر و بدنه سرامیکی اما نه با کیفیت اصلی همچنین یک بند استیل کمی ضعیفتر استفاده کنیم قیمت ساعت مچی را می توان تا 10 برابر کاهش داد!!

اما خب باز هم می توان در سفارش به شرکت سازنده فشار آورد که علاوه بر حفظ ظاهر کیفیت و قیمت تمام شده را پایین آورد. دقیقا این مورد در کشور ما بسیار رواج دارد و نمونه هایی که از ساعت های اصلی می سازند را در چند کیفیت مختلف می توان یافت که هر چند از لحاظ ظاهر فرق های کوچکی دارند اما در طول عمر و حفظ ظاهر در مدت طولانی عملکرد خوب یا بد آنها مشخص می شود.

گارانتی ساعت مچی ساعت مچی سایت اشرافی
گارانتی ساعت مچی ساعت مچی سایت اشرافی

گارانتی ساعت مچی

نکته دیگری که می تواند روی قیمت ساعت های غیر اصلی تاثیر داشته باشد نوع گارانتی ساعت می باشد که طبیعتاً هرچه معتبرتر باشد برای شرکت گارانتی دهنده هزینه بردار و در نتیجه برای مشتری هم با هزینه بیشتری همراه خواهد بود.
اما در کل گارانتی داشتن محصول نشان از کیفیت خوب آن می باشد که در انتخاب ساعت مچی باید به این نکته توجه داشته باشد.

لیست تعدادی از ساعت های (های کپی) در پایین برای شما آمده است برای دیدن محصولات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه بفرمایید.

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حداکثر سایز قابل آپلود برای فایل شما 100 مگابایت است. نوع فایل های قابل آپلود: تصویر, صدا, ویدئو لینک های آپارات، یوتیوب، فیس‌بوک، توییتر و سایر سرویس‌های درج شده در متن نظر به‌طور خودکار جاسازی و نمایش داده می‌شوند. کافیست کد اشتراک گذاری (Embed) را کپی و پیست کنید Drop files here