راهنمای خریداران

قیمت ساعت مچی

مبنای تعین قیمت ساعت مچی های طرح اصلی را باید طبق کیفیت آنها و عملکرد موتوری سنجید به این صورت که ساعت های طرح اصلی که از بند, بدنه, شیشه و موتور تشکیل شده است را می توان به هر صورت از کشور سازنده سفارش داد.

نحوه قیمت گذاری ساعت

به عنوان مثال: ساعت رولکس که نمونه اصلی آن قیمتی در حدود 6 میلیون تومان دارد و بند آن از استیل رنگ ثاب بسیار با کیفیت همچنین بند استیل و بدنه سرامیک رنگی زد خش و موتور ساخت کشور سوئیس تولید شده را اگر بخواهند با همین متریال نمونه اصلی سفارش داد باید هزینه ای معادل 2 میلیون برای آن پرداخت و به این صورت دیگر برای مصرف کننده ای که پایین بودن قیمت ساعت مچی برایش مهم است به صرفه نخواهد بود اما اگر در همین ساعت از موتوری با کیفیت کمی پایین تر و بدنه سرامیکی اما نه با کیفیت اصلی همچنین یک بند استیل کمی ضعیفتر استفاده کنیم قیمت ساعت مچی را می توان تا 10 برابر کاهش داد!!

اما خب باز هم می توان در سفارش به شرکت سازنده فشار آورد که علاوه بر حفظ ظاهر کیفیت و قیمت تمام شده را پایین آورد. دقیقا این مورد در کشور ما بسیار رواج دارد و نمونه هایی که از ساعت های اصلی می سازند را در چند کیفیت مختلف می توان یافت که هر چند از لحاظ ظاهر فرق های کوچکی دارند اما در طول عمر و حفظ ظاهر در مدت طولانی عملکرد خوب یا بد آنها مشخص می شود.

گارانتی ساعت مچی ساعت مچی سایت اشرافی

گارانتی ساعت مچی ساعت مچی سایت اشرافی

گارانتی ساعت مچی

نکته دیگری که می تواند روی قیمت ساعت های غیر اصلی تاثیر داشته باشد نوع گارانتی ساعت می باشد که طبیعتاً هرچه معتبرتر باشد برای شرکت گارانتی دهنده هزینه بردار و در نتیجه برای مشتری هم با هزینه بیشتری همراه خواهد بود.
اما در کل گارانتی داشتن محصول نشان از کیفیت خوب آن می باشد که در انتخاب ساعت مچی باید به این نکته توجه داشته باشد.

لیست تعدادی از ساعت های (های کپی) در پایین برای شما آمده است برای دیدن محصولات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه بفرمایید.

Omega Constellation 179

1,440,000 تومان

Naviforce 9144M

630,000 تومان

Audemars Piguet BR98

1,795,000 تومان

ROLEX Milgauss K2

کوارتز: 732,000 تومان
اتوماتیک: 1,650,000 تومان

Rado Diastar R124B

کوارتز: 1,050,000 تومان
اتوماتیک: 1,399,000 تومان

Cartier Tank Solo 9908G

تک: 1,300,000 تومان
ست: 2,550,000 تومان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *