خواندنی های دنیای ساعت

ساعت مچی برگرفته از عروس دریایی!!!

ساعت یا عروس دریایی
ظاهر این ساعت اصلا معمولی نیست، حتما باید ببینید!!!

HM7 Aquapod

ماکسیمیلیان باسر، بنیانگزار MB&F، ایده ی ایجاد ساعت مچی آکواپاد را زمانی پیدا کرد که خانمش توسط یک عروس دریایی نیش زده شد.

هر ساله، انتظار می رود تا برند ساعت مچی ام بی اند اف مرزهای خلاقیت طراحی ساعت مچی را جابجا کند (با مدل های فضایی HM2، HM3، HM6) و مدل آسمان (HM4) و مدل جاده ای (HM5, HMX, HM8)، ماکس و دوستانش تصمیم گرفتند با این مدل جدید آکواپاد HM7 دل را به دریا بزنند.

هر چند که ساعت مچی آکواپاد HM7 ساعت غواصی نیست، یک حلقه سرامیک دارد و میتوان آنرا تا عمق 50 متری در آب فرو برد.

 

شرکت ام بی اند اف رکنی را وارد ساعت کرده که لازمه هر ساعت مچی صد آبی هست: یک حلقه چرخان تک جهته، با این حال، برخلاف ساعتهای غواصی، ساعت آکواپاد یک حلقه مجزا از قاب دارد، که جداگانه شناور می شوند مانند جلیقه نجات.

آکواپاد HM7 از 303 قطعه تشکیل شده، و ذخیره توان معادل 72 ساعت را دارد که محرک آن کاملا در خانه توسط MB&F ساخته شده. طراحی ارگانیک عروس دریایی HM7 بر خلاف ساعت های ساخته شده خانگی هست: یک توربیلون شناور هم مرکز محور عمود ساعت، و نمایشگر های اطراف آن، مانند امواج اقیانوس دیده می شوند.
شاخک های روتور، که به شکل یک بلوک تیتانیوم صاف درآمده اند، یک ساختار سه بعدی را شکل می دهند که لعاب و پرداخت ساعت را بسیار مشکل می کنند. زیر شاخک ها، یک توده پلاتینی امکان کوک قوی و مناسب را فراهم می کند.

عروس دریایی بسیاری خصلت های طراحی HM7 را تحت الشعاع قرار داده، بعنوان مثال، عروسهای دریایی غذای خود را با شاخک ها می گیرند و تغذیه می کنند، و بطور مشابه، HM7 انرژی اش را از روتور کوکی شاخک ها دریافت می کند.

همچنین عروسهای دریایی وحشی یک حلقه عصبی متقارن مدور را بعنوان مغز خود دارند، و آکواپاد نیز حلقه های متقارن مدور را برای نمایش ساعت و دقیقه دارد.

همچنین عروس دریایی یک چتر یا زنگوله بر روی سر خود دارد، و آکواپاد نیز یک توربیلن شناور به نمایش می گذارد که انرژی رو تور را تلطیف کرده و آنرا به نمایش زمان تبدیل می کند.

محصول نهایی آکواپاد HM7 با 33 درجه 5 تیتانیوم با حلقه آبی و همچنین 66 طلای صورتی 5N+ با حلقه سیاه ارائه می شود.

انتشار با ذکر منبع: www.ashraafi.com

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *