راهنمای خریداران

خرید پستی ساعت مچی – ارسال رایگان به سراسر کشور

 

ارسال رایگان به سراسر کشور با انتخاب “روش پرداخت آنلاین”

 

توضیح پیک تهران:
ارسال رایگان در تهران با پیک در روز سفارش (اگر محل شما در نقشه باشد) بین ساعت 16 الی 20 همان روز، اگر محل شما روی نقشه نباشد همین روش اعمال می شود اما مبلغ 15 هزار تومان بابت کرایه پیک در محل از مشتری اخذ می شود.

 

مناطق تحت پوشش ارسال رایگان اشرافی

مناطق تحت پوشش ارسال رایگان اشرافی در شهر تهران

 

 

خرید پستی ساعت مچی

خرید پستی ساعت زنانه و مردانه با سه روش پست پیشتاز, ارسال ساعت از طریق “اتوبوس، تاکسی، هواپیما” و ارسال با پیک (مخصوص شهروندان تهرانی) که فروشگاه ساعت اشرافی در کمترین زمان (با یکی از روشهای ذکر شده) ساعت های خریداری شده را ارسال می کند.

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا سفارش با امنیت و سرعت بالا امکان ارسال ساعت مچی را به سراسر کشور فراهم نموده که در صورت درخواست مشتری سفارش‌ به آدرس اعلامی ایشان ارسال می شود.
در این روش ارسال پس از تکمیل سفارش و تحویل به مامور پست، زمان تقریبی تحویل محصول با توجه به مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.
ممکن است در برخی از روزهای سال مانند مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال محصولات ارسال شده از طریق پست پیشتاز، به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با اندکی تاخیر به دست مشتریان برسد.
برای پیگیری ارسال ساعت مچی که با این روش ارسال خواهند شد می توانید به سایت زیر مراجعه بفرمایید.

http://itemtracking.post.ir

ارسال با اتوبوس ترمینال

ترمینال برای آن دسته از عزیزانی می باشد برای دریافت سفارش خود عجله دارند و مایل هستند سفارش خیلی زود به دستشان برسد در این روش بعد از این که پرداخت به صورت آنلاین انجام شد می توانید با تماس با مسئول فروش درخواست ارسال کالا از طریق اتوبوس شوید و هزینه ارسال آن را به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا) پرداخت نمایید.

ارسال با پیک (مخصوص تهران)

عزیزان تهرانی به دلیل نزدیکی به فروشگاه می توانند با انتخاب گزینه تحویل فوری در همان روز سفارش درب منزل یا محل کار دریافت نمایند، لطفا مطلع باشید برای هر نوع سفارش می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان فروش به سادگی سفارش را تکمیل نمایید.

زمان ارسال محصولات

خرید ساعت برای شهرهای غیر از تهران اگر قبل از ساعت 14 باشد در همان روز و اگر بعد از ساعت 14 باشد صبح روز کاری بعد به پست یا هر ارسال کننده دیگری تحویل می شود و سفارشات شهروندان تهرانی که قبل از ساعت 16 ثبت شود تا ساعت 20 همان روز در غیر این صورت ساعت 20 روز بعد ارسال می گرد.

اشرافی این اطمینان را حاصل می کند در صورت خرید پستی ساعت مچی توسط شما عزیزان تا زمان رسیدن ساعت به دست شما پیگیری های لازم را جهت آسودگی خیال شما مشتری گرامی انجام خواهد داد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *