خرید پستی ساعت مچی – ارسال به سراسر کشور

ارسال رایگان به سراسر کشور با انتخاب “روش پرداخت آنلاین”

 

خرید پستی ساعت مچی

خرید پستی ساعت مچی مردانه و زنانه با سه روش پست پیشتاز, ارسال ساعت از طریق اتوبوس و ارسال با پیک (مختص شهروندان تهرانی) فروشگاه ساعت اشرافی در کمترین زمان (با یکی از روشهای زیر) ساعت های خریداری شده را ارسال می کند.

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا سفارش با امنیت و سرعت بالا امکان ارسال ساعت مچی را به سراسر کشور فراهم نموده که در صورت درخواست مشتری سفارش‌ به آدرس اعلامی ایشان ارسال می شود. در این روش ارسال پس از تکمیل سفارش و تحویل به مامور پست، زمان تقریبی تحویل محصول با توجه به مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. ممکن است در برخی از روزهای سال مانند مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال محصولات ارسال شده از طریق پست پیشتاز، به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با اندکی تاخیر به دست مشتریان برسد. برای پیگیری ارسال ساعت مچی که با این روش ارسال خواهند شد می توانید به سایت زیر مراجعه بفرمایید.

http://itemtracking.post.ir

ارسال با اتوبوس ترمینال

ترمینال برای آن دسته از عزیزانی می باشد برای دریافت سفارش خود عجله دارند و مایل هستند سفارش خیلی زود به دستشان برسد در این روش بعد از این که پرداخت به صورت آنلاین انجام شد می توانید با تماس با مسئول فروش درخواست ارسال کالا از طریق اتوبوس شوید و هزینه ارسال آن را به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه ارسال هنگام تحویل کالا) پرداخت نمایید.

ارسال با پیک (مخصوص تهران)

عزیزان تهرانی به دلیل نزدیکی به فروشگاه می توانند با انتخاب گزینه خرید پستی ساعت مچی در همان روز سفارش درب منزل یا محل کار دریافت کرده و هزینه کالا و ارسال را به پیک تحویل بدهند. برای این نوع سفارش می توانید با تماس تلفنی با کارشناسان فروش به سادگی سفارش را تکمیل نمایید.

زمان ارسال محصولات

سفارشات شهرهای غیر از تهران اگر قبل از ساعت 14 باشد در همان روز و اگر بعد از ساعت 14 باشد صبح روز کاری بعد به پست یا هر ارسال کننده دیگری تحویل می شود و سفارشات شهروندان تهرانی که قبل از ساعت 16 ثبت شود تا ساعت 17 همان روز در غیر این صورت ساعت 17 روز بعد ارسال می گرد.

اشرافی این اطمینان را حاصل می کند در صورت خرید پستی ساعت مچی توسط شما عزیزان تا زمان رسیدن ساعت به دست شما پیگیری های لازم را جهت آسودگی خیال شما مشتری گرامی انجام خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *