تاریخچه و بررسی برندهای ساعت

تاریخچه ساعت برنارد اچ مایر، Bernhard H. Mayer ساخت کدام کشور است

ساعت برنارد اچ مایر
چگونه یک ضراب سکه آلمانی شروع به ساخت ساعت های سوئیس کرد

برند برنارد اچ مایر از دل برند مایر مینت (Mayer Mint) ایجاد شد در شهر جواهرسازان و ساعت سازان فورزایم آلمان و سال تاسیس آن 1871 میلادی بوده است.

 برند مایر مینت مدت مدیدی با مهارت بی مانند اساتید ضرب سکه خودش شناخته می شد، در ساخت و پرداخت همه نوع سکه، از سکه های افتخاری و مدالها گرفته تا سکه های رسمی بانکها و دیگر محصولات با فلزات گرانبها.

در سالهای اخیر، شرکت مینت سکه ها و مدالهای افتخاری ضرب کرده از رهبران تاریخ و شخصیت هایی مانند مادر ترزا، پاپ جان پل دوم، جان اف کندی و لیدی دیانا.

 

لوگوی برنارد اچ مایر

چه شد که یک ضراب سکه کسب و کارش را به دنیای ساعت سازی توسعه داد؟

در نقطه عطف قرن نوزدهم، درب های برجسته ی ساعت های جیبی گرانقیمت به یکی از دارایی های ضروری علاقمندان تبدیل شد، یک مد چشمگیر و یک ژست اعتباربخش که سلیقه، ثروت و اصل و نصب خانوادگی صاحب آن را نمایش می داد.

برنارد اچ مایر اول، پرچمدار خانواده علاقمند به حکاکی درب ساعت ها شد و این علاقمندی وی بود که اساس برند ساعت های Bernhard H Mayer را بنا نهاد.

نزدیک به 100 سال بعد، خانواده مایر یک اتحاد را با CIMIER تشکیل دادند، یک شرکت ساعت سوئیس که تاریخچه اش به 1924 بر می گشت. امروزه، بیشتر ساعت های برنهارد اچ مایر، در کارگاه های سیمیر ساخته می شوند، در کانتون (ایالت) “بار” در سوییس.

با جنبش موفقیت آمیز به سوی ساعت های High End (پیشرفته)، گام طبیعی بعدی توسعه شرکت به یک صنعت جواهری چند میلیارد دلاری بود. جواهرات مارک دار حدود 20 درصد از جواهرات کل بازار را تشکیل می دهند، با رشد بالقوه بزرگ بین مصرف کنندگان بازار های جدید و مصرف کنندگان جوان که به سمت برند ها و مارک ها سوق پیدا می کنند که با آن بتوانند خود را بهتر نمایش بدهند.

امروزه، برند برنارد اچ میر مقارن است با لاکچری (لوکس بودن)، که پشتوانه اش یک سنت غنی و بیش از یکصد سال دانش و تجربه در دست سازی فلزات ارزشمند بوده است.

انتشار با ذکر منبع: www.ashraafi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *